Często szukane

  • Odzież robocza
  • Odzież ochronna
  • Czyściwo tekstylne MEWA
do przeglądu

Mewa zwyciężyła w konkursie German Brand Award 2021

9 lipca 2021
Wyróżnienia i nagrody
Cieszymy się z jednej z najważniejszych niemieckich nagród dla marek

Nasz aktualny film o naszych działaniach jako pracodawcy przekonał jury jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów oceniających procesy budowania marki przez firmy i tym samym zwyciężyliśmy w konkursie German Brand Award 2021! Nagrody w tym konkursie przyznawane są za osiągniecia w skutecznym budowaniu świadomości marki w Niemczech. Konkurs organizowany jest przez German Brand Institute (Niemiecki Instytut Marki).

W centrum uwagi naszego nagrodzonego z konkursie reportażu są oczywiście nasi pracownicy. Moderator niemieckiego kanału telewizji RTL Ralf Herrmann towarzyszył im podczas pracy i w drodze do naszych klientów. Każdy, kto obejrzy ten film, zyskuje bardzo osobisty wgląd w świat pracy w firmie Mewa. To sprawia, że widz jest ciekawy nas jako pracodawcy, obraz buduje zaufanie i pokazuje nas z naszej najmocniejszej strony: z punktu widzenia naszych pracowników.

W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało łącznie 1134 propozycji z 17 krajów. Gremium ekspertów złożone ze specjalistów w zakresie zagadnień związanych z procesem budowania marki przenalizowało i oceniło je wszystkie według różnych kryteriów i zdecydowało, że najlepszą firmą w kategorii „Employer Branding Activities and Campaigns“ jest Mewa i jej film/reportaż, prezentujący firmę jako pracodawcę! Bardzo nas to cieszy!

Nagrodzony reportaż można obejrzeć (jęz. niem.) na stronie firmy Mewa:

https://mewa.de/newsroom/alle-videos/2020/01/mewa-reporter-ralf-unterwegs-ein-tag-als-betriebsmitarbeiter/


Materiał zdjęciowy i filmowy


Kontakt dla prasy


Adiunctor

Pan Roman Benedykciuk Telefon: +48 501288684 biuro@adiunctor.pl

ul. Nugat 8 m 59 02776 Warszawa


do przeglądu