Często szukane

  • Odzież robocza
  • Odzież ochronna
  • Czyściwo tekstylne MEWA
do przeglądu

Jesteśmy Numerem Jeden w branży, jeśli chodzi o zadowolenie klientów z naszych usług

3 listopada 2022
Wyróżnienia i nagrody
Wyróżnienie w kategorii "Najwyższe zadowolenie klienta" dla firmy Mewa

Już po raz drugi w ramach przeprowadzonego w całych Niemczech badania Mewa otrzymała ocenę "Najwyższe zadowolenie klienta" i tym samym po raz kolejny osiągnęła pod tym względem czołową pozycję w branży.

Bardzo nas cieszy to wyróżnienie. By móc zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę i jakość produktów, nasze usługi tekstylne poddajemy ciągłej analizie i optymalizacji. To jeden z powodów, dla których Mewa powołała w tym roku Radę Klientów. Uczyniliśmy to jako pierwsi w naszej branży.

Badanie firmy ServiceValue GmbH i WELT TV

Na ile osoby współpracujące w ramach modelu B2B zadowolone są z relacji ceny do jakości, z produktów i z serwisu danego oferenta? Kwestie ta analizowane są raz w roku w ramach badania organizowanego przez firmę konsultingową ServiceValue we współpracy z WELT TV. Za pośrednictwem panelu internetowego pracownicy reprezentujący 40 branż i około 480 firm oceniają komunikację i relacje biznesowe z poszczególnymi oferentami. Łącznie wzięto pod uwagę ok. 50 000 wypowiedzi osób posiadających kompetencje decyzyjne, pracujących w działach zakupów, jak też w obszarze zastosowania produktów.

W wyniku badania przeprowadzonego we wrześniu 2022 r. Mewa otrzymała ponadprzeciętne oceny na wszystkich poziomach kontaktów i tym samym osiągnęła najlepszy wynik ogólny w kategorii "Usługi dotyczące higieny i tekstyliów". W liście gratulacyjnym od organizatorów badania czytamy: "Ponieważ przekonanie zarówno decydentów, nabywców, jak i użytkowników w kontekście biznesowym jest wielkim wyzwaniem, pragniemy szczególnie podkreślić wyróżnienie firmy Mewa w kategorii 'Najwyższe zadowolenie klienta'."

Więcej informacji (w j. niemieckim) na stronie: https://servicevalue.de/ranking/kundenzufriedenheit-im-b2b/

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat Rady Klientów firmy Mewa, zajrzyjcie na stronę: https://www.mewa.de/presse/was-zaehlt-ist-die-kundenperspektive:-b2b-dienstleister-mewa-textilservice-gruendet-kundenbeirat


Materiał zdjęciowy i filmowy


Kontakt dla prasy


Adiunctor

Pan Roman Benedykciuk Telefon: +48 501288684 biuro@adiunctor.pl

ul. Nugat 8 m 59 02776 Warszawa


do przeglądu