Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

MEWA BIO-CIRCLE – ekologiczna myjka do wynajęcia

[Warszawa, czerwiec 2016 r.]. Bezusterkowa i wydajna praca urządzeń zależna jest w dużym stopniu od czystych i dobrze utrzymanych podzespołów. Często muszą by one być czyszczone ręcznie. Potrzebne jest zatem odpowiednie urządzenie, które skutecznie usunie tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Do tego celu przeznaczone jest urządzenie do mycia części maszyn MEWA BIO-CIRCLE, zaopatrzone w specjalny pędzel, pracujące bez rozpuszczalników.
Urządzenie do mycia części maszyn stanowi rozszerzenie oferty usług w zakresie tekstylnych czyściw przemysłowych wielokrotnego użytku firmy MEWA. Urządzenie BIO-CIRCLE jest zintegrowane z systemem tzw. pełnej obsługi, oferowanej przez firmę, a więc obejmuje także profesjonalną konserwację urządzenia. Serwis ten obejmuje dostawę urządzenia i instruktaż, uzupełnia-nie płynu czyszczącego, wymianę zintegrowanych filtrów, bezpłatną wymianę szybko zużywających się części, wymianę uszkodzonych części w ciągu 24 godzin.

Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE przeznaczone jest do czyszczenia obrabianych przedmiotów lub części maszyn wykonanych ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, ale także z wrażliwego aluminium. Dzięki zastosowaniu inhibitora korozji, w trakcie czyszczenia przy pomocy MEWA BIO-CIRCLE aluminium nie pokrywa się nalotem, jak to ma miejsce w przypadku stosowania standardowych urządzeń i mycia metodą na zimno.

Duże lub małe i mobilne…

BIO-CIRCLE Maxi jest w zasadzie urządzeniem stacjonarnym o nośności do 220 kg, ale na życzenie klienta może być także zaopatrzone w kółka. Tym samym można w nim czyścić duże i nieporęczne elementy: umożliwia to duża powierzchnia stołu roboczego wynosząca (szer. x głęb.) 880x580 mm. Puste urządzenie waży 60 kg mieści 100 l płynu czyszczącego. Jego temperatura pracy wynosi 15-48 stopni C. Urządzenie BIO-CIRCLE Maxi jest wydajne, trwałe i łatwe w obsłudze.

Mniejsza, mobilna wersja (MEWA BIO-CIRCLE Mini) standardowo zaopatrzona jest w kółka, co sprawia, iż urządzenie - które (puste) waży tylko 40 kg - można szybko ustawić tam, gdzie akurat jest ono najbardziej potrzebne. To małe, mobilne urządzenie dysponuje powierzchnią roboczą o wymiarach (szer. x głęb.) 610x500 mm.

Ekologicznie i bezpiecznie

Przy pomocy MEWA BIO-CIRCLE części maszyn można czyścić w bardzo wydajny sposób, bez konieczności stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia, albowiem wykorzystywany płyn czyszczący w ogóle nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych, tym samym nie stanowi on zagrożenia dla ludzkiej skóry. Zawiera natomiast naturalne mikroorganizmy, które powodują rozkład biologiczny resztek tłuszczy i olejów, przyczyniając się do długotrwałego efektu czyszczenia.

Urządzenie BIO-CIRCLE może być efektywnie wykorzystywane w produkcji, utrzymaniu ruchu i naprawach. W porównaniu do wykorzystywanych w wielu zakładach urządzeń przeznaczonych do mycia metodą na zimno, jego zalety są jednoznaczne:

  • Optymalne rezultaty czyszczenia
  • Wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu płynu czyszczącego pozbawionego rozpuszczalników,
  • Ekologiczna koncepcja i brak emisji lotnych związków organicznych,
  • Komfortowa eksploatacja i ciągła gotowość do pracy dzięki systemowi pełnego serwisu firmy MEWA.

To urządzenie czyszczące stanowi uzupełnienie oferty serwisowej w zakresie tekstylnych czyściw wielokrotnego użytku firmy MEWA. Urządzenie BIO-CIRCLE ujęte jest w systemie pełnej obsługi firmy MEWA, a więc obejmuje: dostawę i szkolenie, uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę zintegrowanych filtrów, bezpłatną wymianę części szybko zużywających się, wymianę uszkodzonych części w ciągu 24 godzin.

Funkcjonowanie urządzenia BIO-CIRCLE ilustruje film na kanale firmy MEWA na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ICnN2kGK9og.

Twój kontakt

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa