Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

T100_20_Member (1).jpg

MEWA czempionem innowacji

Nasze możliwości w zakresie innowacji przekonały jurorów Konkursu Innowacji „TOP 100”. Od 19. czerwca oficjalnie należymy do grupy przedsiębiorstw „TOP 100” w Niemczech.

Szczególnie dużo punktów uzyskaliśmy w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja“. Na jury szczególne wrażenie zrobiły nasze techniczne innowacje, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy też pierwszy w tej branży sterowany cyfrowo system prania odzieży ostrzegawczej. Uznanie zyskało również nasze uwzględniające aktualne trendy podejście, w ramach którego korzystamy z wiedzy i kompetencji naszych pracowników i klientów, planując nasze działania.

Firma medialna compamedia od 1993 roku przyznaje tytuł „TOP 100” za dokonania w zakresie innowacji i za ponadprzeciętne sukcesy w tym zakresie. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Mentorem konkursu TOP 100 jest dziennikarz ekonomiczny Ranga Yogeshwar. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW).

Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, bowiem zmiany zawsze traktujemy jako szansę.

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa