Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Putztuchsystem

Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego

Nasz faworyt zrównoważonego rozwoju – czyściwo bawełniane

"Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego" pragniemy wykorzystać jako okazję do podkreślenia znaczenia naszego najbardziej sprawdzonego produktu w zakresie zrównoważonego rozwoju, a mianowicie czyściw tekstylnych. Przy możliwie najniższym zużyciu zasobów, pozwalają one utrzymać w czystości na wysokim poziomie maszyny i urządzenia w halach produkcyjnych w całej Europie.Przede wszystkim: o wartości naszych czyściw nie stanowi ich wygląd zewnętrzny. Nie promieniują ona bielą, są za to czyste i niepozorne w zastosowaniu. Ale wystarczy je tylko dotknąć, by stwierdzić, że są bardzo poręczne. A najpóźniej w trakcie usuwania olejów, smarów lub cieczy chłodząco-smarujących, każdy zauważy, jak doskonale wchłaniają brud.

Dla naszych czyściw 15 minut wykorzystania to za mało. Celem ich stosowania jest osiągnięcie długo trwającego sukcesu, a nie jednorazowe wykorzystanie, które kończyłoby się w pojemniku z odpadami. To rzeczywiście produkt do wielokrotnego stosowania. Każde takie czyściwo może służyć warsztatom i zakładom produkcyjnym aż do 50 razy.

Dlatego też, podobnie jak my, myśli również 2,7 mln ludzi, którzy korzystają z tych czyściw w zakładach przemysłowych, bowiem jest to naprawdę produkt sprzyjający zrównoważonemu rozwojowi.

Czyściwa MEWA sprawiają, że substancje zanieczyszczające zamieniane są w cenne paliwo, bowiem duża część olejów i tłuszczów, które wymywane są w trakcie prania z czyściw, używana jest przez nas do podgrzewania linii do prania i suszenia tekstyliów przemysłowych. Obecnie każdego roku jesteśmy w stanie zwrócić do naszego systemu obiegu energii około 7 milionów litrów oleju i smaru.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa