Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Putztuchsystem

To już jesień…

Czas, by zapewnić sobie najdogodniejszą pozycję startową na 2020 rok

Kto teraz nic nie robi, przegapi dobry start w nowy rok. Początek jesieni to idealny czas na zdobycie konkurencyjnej przewagi. Oczywiście, w ostatnim kwartale zawsze jest dużo do zrobienia, ale w tym okresie załoga jest również dobrze wypoczęta po letnich urlopach i bardziej otwarta na zmiany. Najlepsze są zawsze innowacje wprowadzane przy minimalnym wysiłku i dające maksymalne efekty. Że, nie ma czegoś takiego?.. Ależ jest. MEWA ma na to sposób.

MEWA oferuje tzw. Textilsharing, czyli wysokiej jakości tekstylia przemysłowe do wynajęcia w ramach pełnej obsługi. To oznacza nadzwyczajne odciążenie dla zakładów, a poza tym jest zgodne z najnowszymi trendami. Kupowanie już było, dzisiaj aktualne jest dzielenie się (sharing), bowiem pozwala to oszczędzać klimat i zasoby, a poza tym jeszcze bardziej scala załogę. System wynajmu czyściw MEWA pokazuje, na czym to polega: czyste, chłonne czyściwa bawełniane są w warsztacie czy w fabryce zawsze pod ręką i dają pracownikom pewność, że narzędzia i maszyny rzeczywiście zawsze są doskonale czyste. Kiedy czyściwa są już w pełni nasączone i brudne, zbierane są w specjalnych bezpiecznych pojemnikach (SaCon). MEWA odbiera takie czyściwa, pierze je w sposób ekologiczny i już czyste ponownie dostarcza do użytkownika. Jednolite, wydajne czyściwa, nowoczesny bezpieczny pojemnik SaCon oraz ekologiczny system zgodny z najnowszymi światowymi trendami, motywują pracowników i robią wrażenie na klientach użytkowników czyściw. Kolejne zalety, sprzyjające uzyskaniu przewagi nad konkurentami, widać jak na dłoni: możliwość dokładnej kalkulacji kosztów, oszczędność czasu, wzrost wydajności i podniesienie jakości.

Od czyściwa po ekologiczną myjkę do części – wszystkie systemy można szybko i bez trudu zastosować w zakładzie. A to najlepsza pozycja startowa w wyścigu, jaki rozpocznie się znowu w 2020 roku.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa