Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

WEBEREI_x_DSC7199.tif

Nowy film - to trzeba zobaczyć z bliska!

Niezwykle kulisy produkcji czyściw

Widok wnętrza szybko obracającego się bębna maszyny pralniczej, widok od dołu na poruszające się tam i z powrotem czółenka tkackie potężnych maszyn tkackich oraz widok łopatek wirnika silnika wiatrowego na przyprawiającej o zawrót głowy wysokości - nowy film firmy MEWA trwa tylko 100 sekund i w sposób trzymający w napięciu pokazuje z niezwykłej perspektywy, dlaczego czyściwo wielokrotnego użytku jest po prostu bezkonkurencyjne.Doskonałość tkwi w szczegółach. Niekiedy trzeba się do czegoś bardzo zbliżyć, aby przekonać się, dlaczego to coś jest wyjątkowe. Ta zasada zmotywowała firmę MEWA do stworzenia zupełnie innych obrazów. Już na samym początku odgłos bicia serca symbolizuje niejako początkowy stan kliniczny, a zdjęcia robione w tkalni firmy MEWA ukazują w krótkich ujęciach perfekcyjność procesu produkcyjnego. To wysoko zaawansowana technologia. Tutaj właśnie, ze specjalnych nici powstaje najlepsze czyściwo na świecie: silnie chłonne, odporne na rozdarcie, mające stabilny kształt i - co bardzo ważne - nadające się do ponownego użycia.

Na filmie widać czyściwo w rękach ludzi, używane przez roboty, w drukarni, w warsztacie samochodowym, na turbinie wiatrowej. To 2,7 miliona użytkowników dziennie. Bez względu na branżę, nasze czyściwo jest zawsze w ciągłym użyciu. Można je używać kilkukrotnie, zanim - jak to pokazuje zrobione od dołu ujęcie -– zostanie wrzucone do specjalnego bezpiecznego kontenera SaCon. I w tym momencie rozpoczyna się supernowoczesny system recyklingu. Szybkie ujęcia ukazują czyściwa w bębnach pralniczych, w liniach suszących i podczas bezlitosnej kontroli jakości. Dla firmy MEWA jest oczywiste, że używane są przy tym ekologiczne środki piorące, a wypłukane zanieczyszczenia są poddawane procesom termicznym i ponownie wykorzystywane. Materiał, proces produkcji i system wielokrotnego użytku – czyściwo jest w każdym szczególe przyjazne dla środowiska naturalnego. Na koniec czyściwa prezentowane są jako świeżo wyprane i gotowe do kolejnego użycia.

Film o czyściwach – obejrzyj je z bliska! (odsyłacz do filmu: https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/2019/06/100-sekund-z-zycia-jednego-czysciwa/


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa