Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Berufskleidung

Wiadomości MEWA

Odzież robocza DYNAMIC – nowe ogrodniczki

Nowe spodnie-ogrodniczki uzupełniają linię odzieży roboczej DYNAMIC

pNasza sportowa kolekcja DYNAMIC jest przeznaczona dla przemysłu i rzemiosła. Dostosowana do potrzeb różnych grup zawodowych, zapewnia oprócz ergonomicznego kroju przede wszystkim maksymalną swobodę ruchów. 

Po pomyślnym starcie naszej modnej odzieży roboczej DYNAMIC kolekcja jest obecnie rozbudowywana. Na początek asortyment zostanie poszerzony o spodnie-ogrodniczki. Po nich dojdą robocze szorty i kamizelki.

Oglądając film „MEWA Dynamic w teście wytrzymałości” można się przekonać, że odzież wytrzymuje to, co obiecuje. Koniec pracy na budowie. Pracownicy mogliby właściwie pójść do domu. Pojawia się jednak piłka. I za chwilę rozpoczyna się emocjonująca gra, szaleńczy pościg za piłką, z ewolucjami przyprawiającymi o zawrót głowy. Wszyscy pracownicy mają na sobie oczywiście odzież Dynamic – to najbardziej wymagający test odzieży roboczej MEWA. 

Na naszej stronie internetowej dostępne są wszystkie informacje produktowe na temat odzieży roboczej. Obie wersje DYNAMIC Construct dla rzemieślników i DYNAMIC Industry dla pracowników w produkcji są przedstawione ze wszystkimi funkcjonalnymi detalami i we wszystkich kolorach. Cały czas poszerzamy kolekcję – całkiem dynamicznie.

Nowe ogrodniczki w szczegółach