KrL_liefern_1200x1200.png
Dostawa i sortowanie
MBS_anziehen_1200x1200.png
Załóż i czuj się komfortowo
KrL_holen_1200x1200.png
Gromadzenie i odbieranie
Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
Pranie i suszenie
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Naprawa i wymiana

Dostawa i sortowanie

Niezawodność jest naszą zaletą. Wyczyszczoną i sprawdzoną odzież ochronną otrzymają Państwo punktualnie w ustalonym terminie.

Załóż i czuj się komfortowo

Sprawdzone pod każdym względem osobiste wyposażenie ochronne – dzięki naszemu osobistemu wyposażeniu ochronnemu Państwa pracownicy są zawsze bezpieczni.

Gromadzenie i odbieranie

Zużyte i zabrudzone osobiste wyposażenie ochronne odbierane jest przez naszego kierowcę serwisowego i dostarczane do nas.

Pranie i suszenie

Dbamy o to, aby Państwa odzież ochronna była traktowana we właściwy sposób i jej funkcja ochronna było zagwarantowane także po praniu.

Naprawa i wymiana

Dokładna kontrola i fachowa naprawa oznaczają dodatkowe bezpieczeństwo dla Państwa i Państwa pracowników.

Z odpowiedzialności za ludzi i firmy – nasz system odzieży ochronnej

  • Więcej niż bezpieczna

    Nasz odzież ochronna spełnia wszystkie normy, jest bezpieczna i wygodna.

  • Jesteśmy ekspertami

    Nasze ogromne doświadczenie w zakresie środków ochrony indywidualnej zapewniają maksymalna możliwą ochronę oraz innowacyjne rozwiązania.

  • Specjalistyczna pielęgnacja

    W systemie serwisowym dbamy o to, by odzież ochronna trwale zachowała swoje funkcje ochronne.

MEWA jest Twoim partnerem w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Na naszych produktach i usługach można polegać. Wszystkie tekstylia i tkaniny spełniają pod względem funkcjonalności i działania ochronnego wymagania obowiązujących przepisów i norm. Ponieważ: Ochrona pracy obejmuje nie tylko najwyższe bezpieczeństwo eksploatacyjne instalacji i maszyn oraz przestrzeganie reguł zachowania w (niebezpiecznych) miejscach pracy, ale także osobistą ochronę każdego pracownika przed działaniem sił obcych wszelkiego rodzaju.

Nawet jeśli środki ochrony indywidualnej to temat złożony, rozwiązanie jest proste: pomagamy naszym klientom w odpowiednim radzeniem sobie z paragrafami, normami i przepisami. Naszą odzież ochronną można w praktyczny sposób wydzierżawić. Wysokiej jakości środki ochrony indywidualnej dostarczamy, odbieramy, naprawiamy, pielęgnujemy i ponownie dostarczamy – w gwarantowanie profesjonalny sposób. Dbamy o to, by odzież była profesjonalnie traktowana, a po praniu zachowała pełne działanie ochronne. Staranna kontrola i odpowiednie naprawy odzieży ochronnej oznaczają większe bezpieczeństwo dla firmy i jej pracowników.

Ponadto: przy zmieniającej się liczbie pracowników dopasowujemy dostawy do nowego zapotrzebowania – potrzebna liczba ubrań jest w ten sposób zawsze dostępna.