Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

kreislauf_multitex_4_1200x1200.png
Kontrola i wymiana
kreislauf_multitex_3_1200x1200.png
Pranie i suszenie
kreislauf_multitex_5_1200x1200.png
Gromadzenie i odbieranie
kreislauf_multitex_1_1200x1200.png
Użytkowanie i przechowywanie
kreislauf_multitex_5_1200x1200.png
Dostawa

Kontrola i wymiana

Uszkodzone maty olejowe są automatycznie utylizowane przez nas i wymieniane na nowe.

Pranie i suszenie

W systemie serwisowym maty MEWA MULTITEX® prane są profesjonalnie i w sposób przyjazny dla środowiska.

Gromadzenie i odbieranie

Zabrudzone maty zbierane są w kontenerach systemowych MEWA. Są one punktualnie i niezawodnie odbierane, a następnie bezpiecznie transportowane.

Użytkowanie i przechowywanie

Maty olejowe mają wiele różnych zastosowań – np. w przypadku użytkowania olejów silnikowych i przekładniowych, rozpuszczalników, cieczy chłodząco-smarujących lub zasad.

Dostawa

Czyste maty wyłapujące dostarczane są regularnie przez naszych kierowców serwisowych w zaprojektowanych przez nas kontenerach MEWA.

Przyjazne dla środowiska i ekonomiczne – nasz system mat olejowych

  • Punktualność jest naszą cnotą

    Na kierowcach naszego serwisu można polegać: są zawsze punktualni i niezawodni.

  • Bez odpadów specjalnych

    Maty MEWA MULTITEX® można wielokrotnie prać i używać ich.

  • Bezpieczne składowanie

    Zabrudzone maty olejowe gromadzi się w specjalnie zaprojektowanych pojemnikach MEWA Safety Container.

Zastosuj prewencyjnie maty MEWA MULTITEX® wszędzie tam, gdzie powstają wycieki i zanieczyszczenia. Nasze maty ochronne zabezpieczają maszyny, stanowiska robocze i podłoże przed zanieczyszczeniami i niebezpiecznymi cieczami.

Aby w maksymalnym stopniu zachowały swoje właściwości chłonne, maty wymagają regularnego prania i konserwacji. Dlatego wynajem mat jest tak korzystny – to my zapewniamy cały serwis. W sprawdzonym systemie usługowym dbamy o terminowy odbiór zabrudzonych mat MEWA MULTITEX®, pierzemy je profesjonalnie w sposób przyjazny dla środowiska i ponownie dostarczamy już czyste maty – a to wszystko za stałą, transparentną cenę.

Ponadto: Ten, kto zleca usuwanie zanieczyszczeń profesjonalistom, nie tylko zmniejsza swoje nakłady pracy, ale również działa na rzecz ochrony środowiska. Dla firmy MEWA od ponad trzydziestu lat priorytetem są racjonalne gospodarowanie zasobami oraz ochrona środowiska. Nasze maty olejowe można prać wielokrotnie i ponownie użytkować.