KrL_liefern_1200x1200.png
Dostawa
MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
Wycieranie i przechowywanie
KrL_holen_1200x1200.png
Gromadzenie i odbieranie
KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
Pranie i suszenie
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Kontrola i wymiana

Dostawa

Nasz kierowca serwisowy będzie dostarczał Państwu w ustalonym rytmie dostaw czyste czyściwa tekstylne.

Wycieranie i przechowywanie

Po użyciu czyściwa tekstylne przechowywane są zgodnie z przepisami w bezpiecznych kontenerach MEWA. Gwarantują one bezpieczne przechowywanie i bezpieczny transport.

Gromadzenie i odbieranie

W uzgodnionych, stałych terminach nasi kierowcy serwisowi wymieniają zanieczyszczone czyściwa na czyste.

Pranie i suszenie

Stosowane przez nas czyściwa tekstylne mogą w zależności od sposobu użytkowania być prane do 50 razy i ponownie używane. I to w sposób szczególnie przyjazny dla środowiska i zasobów.

Kontrola i wymiana

Uszkodzone czyściwa tekstylne są automatycznie sortowane i wymieniane: Dzięki temu mają Państwo zawsze pod ręką czyste czyściwa.

Najlepsze dla Twoich maszyn i instalacji – nasz system szmat do czyszczenia

 • Niedrogie

  Dzierżawiąc szmaty do czyszczenia, oszczędzasz na wydatkach na tradycyjne materiały jednorazowe i odnosisz korzyści ze stałych stawek.

 • Praktyczne

  Zmniejszają się nakłady pracy organizacyjnej i administracyjnej, jak również związane z magazynowaniem i logistyką.

 • Minimalizacja odpadów do maksimum

  Nasze szmaty do czyszczenia można prać do 50 razy i ponownie użytkować.

 • Najlepsza szmata do czyszczenia na świecie

  Tak mocna i dobra, że MEWA w 2015 po raz drugi została wyróżniona jako lider światowego rynku w branży tekstyliów do czyszczenia wielokrotnego użytku!

Inteligentny system czyściw tekstylnych firmy MEWA stanowi pod każdym względem zysk dla przedsiębiorstwa. Jest to spowodowane tym, że zapewnia on wszystko, czego można oczekiwać w tym zakresie od firmy wiodącej na światowym rynku: Nie ma kosztów materiałów jednorazowego użytku, nie ma nakładów związanych z pozyskiwaniem, magazynowaniem i logistyką. Ponieważ to my dostarczamy, odbieramy, pierzemy i wymieniamy czyściwa tekstylne naszym klientom – w rytmie ustalonym wraz z klientami. Punktualnie i niezawodnie.Za każdą szmatą do czyszczenia MEWA stoi inteligentna i jasno przemyślana koncepcja, która odciąża klienta. Zależnie od zapotrzebowania i przeznaczenia, w ramach praktycznej dzierżawy dostarczamy szmaty do czyszczenia w uzgodnionej ilości i jakości tkaniny, potrzebne do prawidłowego czyszczenia maszyn i instalacji – od grubych i mocnych po delikatne.

Putztücher

Najpierw przetestować, potem wypożyczyć - test serwisu czyściwa tekstylnego MEWA

Posiadamy nie tylko najlepsze czyściwo tekstylne świata, ale także najlepszy serwis. Nie wierzą nam Państwo? To zapraszamy do wypróbowania naszego czyściwa tekstylnego wielokrotnego w ramach testu serwisu. Oferujemy Państwu wypróbowanie naszej usługi do 2 miesięcy.