Kompleksowa usługa, skrojona na miarę – nasz system usługowy

Chcesz mieć więcej czasu? Zdecyduj się zatem na łatwą i wygodną dzierżawę tekstyliów roboczych w MEWA, u światowego lidera rynku w branży czyściw tekstylnych wielokrotnego użytku. Zaufaj naszemu profesjonalnemu zarządzaniu tekstyliami. W ramach naszej usługi przejmujemy cały proces – a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Wynajmujemy szeroki asortyment odzieży roboczej, szmat do czyszczenia, urządzeń do mycia części, mat przechwytujących brud, pokrowców na samochody, mopów do mycia, mat wychwytujących olej i produktów higienicznych do umywalni. Wszystkie tekstylia robocze dostarczamy, odbieramy, pierzemy i wymieniamy w rytmie ustalonym wraz z klientami, a urządzenia do mycia części regularnie kontrolujemy i serwisujemy. A Ty? Możesz się spokojnie zrelaksować, gdyż to my troszczymy się o płynny przebieg procesu.

Zaczęliśmy to robić już w 1908 i do dzisiaj wyznaczamy nieosiągalne dla innych standardy rynku. Szczególnie punktualnie i dokładnie – po prostu „Made in Germany“. Nie bez przyczyny jesteśmy niemiecką marką stulecia. A dziedzinie tekstylnych szmat do czyszczenia wielokrotnego użytku jesteśmy liderem światowego rynku.

Także nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju było wielokrotnie wyróżniane. Jak więc widać, możesz z czystym sumieniem przekazać nam zarządzanie tekstyliami. Jak dokładnie działa ten system usługowy? Zobacz sam.