Stosowanie "ciasteczek"

W celu optymalizacji naszej oferty kierowanej do Państwa, stosujemy tzw. "ciasteczka" oraz różne aplikacje analizy sieciowej. Mogą Państwo oczywiście dokonać dezaktywacji "ciasteczek" poprzez odpowiednie ustawianie swej przeglądarki internetowej i nie wyrazić zgody na stosowanie przez nas aplikacji analizy sieciowej o której mowa w naszej deklaracji o ochronie danych. W celu doinformowania się o stosowaniu "ciasteczek" oraz aplikacji analizy sieciowej prosimy kliknąć na tutaj.

_Z__5228.tif

Reportaże dotyczące klientów firmy MEWA

Zachęcamy do poznania kilku klientów firmy MEWA oraz ich doświadczeń

MEWA pyta - klienci odpowiadają

  • Wieloletnie partnerstwa

  • Współpraca oparta na zaufaniu

  • Zadowoleni klienci

Firma MEWA posiada ofertę odpowiednich produktów w systemie usługowym dla każdej branży - zarówno dla przedsiębiorstw usługowych, rzemieślniczych zakładów produkcyjnych, przedsiębiorstw usług publicznych, zakładów rzemieślniczych jak i przedsiębiorstw przemysłowych.

Jakie zalety tak na prawdę niesie z sobą zdecydowanie się na produkt lub usługę firmy MEWA? I jak wygląda w praktyce współpraca z firmą MEWA? Nikt nie może w lepszy i bardziej szczery sposób odpowiedzieć na te pytania niż sami nasi klienci!

Wybraliśmy kilku z naszych wieloletnich klientów z różnych branż i towarzyszyliśmy im przy ich codziennej pracy: Jak i gdzie dokładnie wykorzystują nasze produkty? Dlaczego zdecydowali się na firmę MEWA? Jakie indywidualne życzenia i specjalne wymagania udało się spełnić dzięki zastosowaniu naszych produktów i usług?

Zachęcamy do poznania naszych klientów i przeczytania w kolejnych wpisach, dlaczego są zadowoleni z firmy MEWA jako partnera usług w branży tekstylnej.

Analiza doświadczeń pracowników