_Z__5847.tif

Projektowanie produktów i Technikum

Abyśmy mogli oferować zawsze pierwszorzędne produkty i usługi

Perfekcja z pasji – projektowanie produktów MEWA i Technikum

  • MEWA projektowanie produktów

    Własne kolekcje z najnowocześniejszych tkanin i w najwyższej jakości – wyzwanie, z którym chętnie się mierzymy.

  • MEWA Technikum

    W naszym laboratorium kontrolnym intensywnie i wszechstronnie testujemy wszystkie materiały, a dopiero potem są one dostępne w naszych kolekcjach.

  • Indywidualne kolekcje klientów

    Spełniamy wymagania, życzenia i potrzeby naszych klientów – w tym celu opracowujemy rozwiązania na miarę w najlepszej jakości.

Jako lider rynku, mamy nie tylko ambicję, ale i obowiązek oferowania naszym klientom wyłącznie pierwszorzędnych produktów. Nie spoczywamy w tym zadaniu już od ponad 100 lat i stale ulepszamy nasze produkty i usługi. Codziennie pracujemy nad nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Gdybyśmy tego nie robili, nie bylibyśmy sobą.Nasi doświadczeni projektanci tekstyliów oraz inżynierowie odzieży opracowują w ścisłej współpracy z instytutami badawczymi i producentami odzieży z całego świata odpowiednie dla tynku linie odzieży roboczej i ochronnej. Bierzemy także pod uwagę opinie klientów na temat kolekcji i ich elementów składowych i uwzględniamy je w trakcie projektowania nowych kolekcji i optymalizacji tych istniejących. W ten sposób konsekwentnie dostosowujemy nasze kolekcje do zmieniających się wymagań, do trendów rynkowych oraz do nowości technicznych w zakresie włókien i tkanin po to, by móc ciągle dostarczać najlepszą odzież roboczą.Zanim kolekcja trafi do naszego asortymentu, bierzemy ją w obroty, i to dosłownie, w firmowym Technikum. Tutaj badamy tkaniny pod kątem wytrzymałości na zerwanie, ścieranie i pod kątem trwałości kolorów. Szwy, klamry, guziki, rzepy i zamki błyskawiczne również muszą wykazać się najwyższą wytrzymałością.Gdy odzież z kolekcji jest już u naszych klientów, zapewnienie jakości nie ustaje. Miesiąc w miesiąc


ok. 1750 próbek po wielu praniach badamy pod kątem koloru, fasonu i ochrony. Taki test obciążeniowy trwa do 29 dni, podczas których próbki regularnie trafiają na stanowisko kontrolne. W tym celu nasi inżynierowie tekstyliów stosują wszystkie procedury testowe, przepisane przez międzynarodowe normy ISO. Ponadto: takiemu samemu procesowi kontroli poddawane są nasze szmaty do czyszczenia oraz wszystkie inne tekstylia robocze w systemie MEWA.Jeżeli po niezliczonych cyklach pielęgnacji jakiś element się zużyje, po prostu wymieniamy go w ramach naszej usługi.