160547186.jpg

MEWA Obsługa Klienta

Indywidualna obsługa w 45 lokalizacjach w Europie.

Jesteśmy także w Twoim pobliżu.

  • MEWA w pobliżu klientów

    Chętnie doradzimy bezpośrednio w zakładzie klienta, telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – w 14 krajach.

  • Zawsze niezawodnie

    Nasi przeszkoleni pracownicy dbają o know-how i na podstawie doświadczenia zawsze wyszukują najlepsze rozwiązania.

  • Zawsze dostępni

    Pytania, informacje, formularze serwisowe – za pośrednictwem naszego portalu dla klientów myMEWA masz przez całą dobę dostęp do naszych usług.

Doskonały serwis to cecha, dzięki której MEWA jest tak wyjątkowa i odnosi takie sukcesy. Jak dotąd, w całej Europie zaufało nam już około 190 000 klientów. Łącznie zaopatrujemy ponad 1,1 milion ludzi w odzież roboczą MEWA, a w obiegu jest ponad 1,2 miliard czyściw MEWA. Oprócz małych i średnich firm zaopatrujemy także wielu dużych klientów – i wykonujemy na naszych wysoko wydajnych liniach optymalną pielęgnację tekstyliów, następnie dostarczamy je niezawodnie i punktualnie.

Gdy doradzamy klientom, mówimy ich językiem. Z 45 lokalizacjami w 14 krajach Europy jesteśmy w pobliżu Ciebie. Nie mamy anonimowego call-center z ciągle zmieniającymi się pracownikami. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców usług zarządzania tekstyliami, mamy w każdym regionie stały zespół doradców klientów, który analizuje potrzeby klientów z uwzględnieniem regionalnych i lokalnych wymagań. Dodatkowo mamy specjalne zespoły doradców, którzy dbają o szczególne wymagania naszych dużych klientów. Indywidualne, partnerskie oraz długotrwałe relacje z klientami należą do podstawowych wartości MEWA.

Zespół doradców ma przez cały czas wgląd w Twoje bieżące dostawy i może szybko i konkretnie reagować na Twoje życzenia i żądania. Ponadto, osobisty kierowca serwisowy chętnie doradzi i odpowie na pytania przy każdej dostawie. Dzięki regionalnej bliskości mamy nie tylko krótsze drogi dostawy, a tym samym zapewniamy maksymalną niezawodność, ale także chronimy w ten sposób środowisko.