Arbeitskleidung

Spodnie ogrodniczki MEWA

Absolutny klasyk w rzemiośle i przemyśle

Rzemiosło i przemysł są zgodne: nadzwyczaj wygodne i praktyczne

Czy widzą Państwo, że spodnie ogrodniczki już od 1911 roku są ulubionym ubiorem? Amerykanin Henry David Lee zaprojektował je jako „bib overall“. Spodnie ogrodniczki z czworokątną częścią górną z szelkami i naszytymi kieszeniami do przechowywania narzędzi. Solidna tkanina i swoboda ruchu stanowią ich szczególne cechy, zatem wynalazek ten stał się doskonałymi spodniami do pracy. Spodnie ogrodniczki szybko zyskały uznanie wśród robotników, co jest stanem trwającym do dziś.



Również i w MEWA znajdą Państwo te klasyczne spodnie w wielu kolekcjach. Dostosowane do Państwa wymogów i potrzeb. Solidny materiał pierwszej klasy, elastyczne wstawki w odpowiednich miejscach, praktyczne kieszenie do wkładek amortyzujących na kolanach, liczne kieszenie na narzędzia i wiele innych przemyślanych detali stanowi atrakcję dla każdego pracownika rzemiosła i przemysłu. Przede wszystkim podwyższona część plecowa przekonuje do siebie w przypadku niskich temperatur i wilgoci ze względu na swą funkcję ochronną.



Wyprost, skłon i przyklęknięcie - spodnie ogrodniczki MEWA umożliwiają każdy ruch bez obsunięcia. Prosimy dokonać wyboru z naszej szerokiej oferty z kolekcji i wersji spodni ogrodniczek, które najbardziej będą Państwu odpowiadać. Spodnie ogrodniczki mogą Państwo łączyć innymi elementami odzieży w dowolny sposób. Obok tradycyjnych wersji niebieskich otrzymają Państwo od nas również szeroki wybór świeżych kolorów, które będą pasowały do barw Państwa firmy.



Mogą państwo wynająć wszystkie spodnie ogrodniczki z naszej kolekcji. Mają Państwo pewność, że zawsze będą je Państwo zakładać w stanie świeżym i zadbanym. Również odwiezienie, wypranie i przywiezienie oraz naprawy lub wymiana w razie potrzeby jest to nasze zadanie.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.