Arbeitskleidung - Twinstar

Kombinezony MEWA

Niebieski klasyk lub kombinezon roboczy z funkcją ochronną

Kompleksowa ochrona w trakcie pracy

Wskoczyć do środka, podnieść w górę, dobrze się poczuć. Nie ma praktyczniejszego ubrania niż kombinezon. Za ojca ubrania jednoczęściowego uważany jest pionier lotnictwa Sidney Cotton ze swym jumpsuitem.


W roku 1917 kombinezony miały chronić pilotów przed zimnem i wiatrem i wkrótce stały się również ubraniem roboczym. Prawie po 100 latach to ubranie robocze niewiele się zmieniło i stało się również stałym elementem oferty z kolekcji firmy MEWA.Te nasze ubrania jednoczęściowe są od stóp do głów nastawione na pracę. Jednym jedynym elementem odzieży chronią Państwo swe ramiona i nogi przed brudem, kurzem, wiórami, olejem, płynami, zarazkami, gorącem lub iskrami. Z tego powodu, kombinezony stosowane są w najróżniejszych branżach. Mechanicy, pomocnicy w przeprowadzkach i wiele innych grup zawodowych noszą te ulubione klasyki.Ubrania ochronne zakrywają właściwe ubranie bez ograniczania swobody ruchu. W zależności o kolekcji, zyskują Państwo w firmie MEWA dużą ilość kieszeni i praktyczne ściągacze gumowe nadające zgrabną sylwetkę.Kombinezony MEWA otrzymają Państwo w ramach umowy o wynajem. Odbieramy i dostarczamy kombinezony w uzgodnionych cyklach, pierzemy je oraz konserwujemy, a w razie uszkodzenia naprawiamy lub wymieniamy je. W przypadku naszych kombinezonów z funkcją ubrania ochronnego troszczymy się o to, aby po każdym praniu były nadal bez zarzutu.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.