Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

Kitle robocze MEWA

Cel uświęca kitel - bez kompromisów

Cel uświęca kitel - bez kompromisów

Część ludzi kojarzy słowo "kitel" w pierwszym rzędzie z lekarzem lub chirurgiem.


Przecież kitle i tuniki robocze stosowane są częściej niż się ogólnie sądzi.. W wielu branżach należą one do podstawowego wyposażenia ubrania roboczego. Na przykład tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo i higiena. Tak więc, kitle znajdują zastosowanie w lecznictwie, w laboratoriach, są używane prze personel opieki medycznej, fizjoterapeutów, energoterapeutów, w studiach masażu medycznego, w aptekach i technice dentystycznej. Na kitle robocze występuje zapotrzebowanie również w usługach i handlu, w gastronomii i we wszystkich branżach mających styczność z żywnością. I oczywiście, kitle robocze używane są bardzo chętnie w rzemiośle i przemyśle. Praktyczne w nakładaniu i do znakowania funkcji pracownika.Czy to zarazki, czy to bakterie, gorąco lub iskry albo nawet brud lub oleje - kitle robocze MEWA mają w pierwszym rzędzie za zadanie chronić. Tak więc nasze kitle BHP oferują kompleksową ochronę tułowia i ramion przed płomieniami i płynnymi chemikaliami.Wszystkie kitle z naszych kolekcji są wykonane z nadzwyczaj solidnych materiałów umożliwiających jednocześnie wygodne noszenie i ogólny komfort.


Uzupełnione o przemyślane szczegóły, jak zakryte guziki, wzmacniane dna kieszeni, podwijane rękawy i wiele innych stanowią praktyczny i chętnie noszony element odzieży.Z ponad 100-letnim doświadczeniem w zarządzaniu tekstyliami mamy tego świadomość, jak ważne jest spełnienie wymogów wszystkich norm i przepisów w poszczególnych branżach. W razie skorzystania z usług MEWA mają Państwo pewność tego, że wszelkie założenia i standardy zostaną spełnione. I do tego trwale. Gdyż do naszej pełnej oferty usług należy to, przejście każdego kitla po wypraniu przez proces weryfikacji jakościowej. Jeśli tylko jakiś kitel wzbudza zastrzeżenia, wtedy jest automatycznie wykluczany i zastępowany.Dzięki kitlom i tunikom MEWA są Państwo po bezpiecznej stronie w dosłownym tego słowa znaczeniu.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.