MANCHING_05.tif

Placówki firmy MEWA

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. W całej Europie.

Placówki firmy MEWA – znajdują się zawsze bardzo blisko klientów

  • Lider rynku

    45 placówki w 14 krajach europejskich, około 190 000 klientów kontraktowych – dzięki temu firma MEWA zalicza się do liderów rynku w swojej branży.

  • Osobista obsługa

    Obsługujemy i zaopatrujemy punktualnie i niezawodnie. Międzynarodowo, krajowo i regionalnie.

  • Wspomaganie rozwoju młodzieży

    Dla firmy MEWA szkolenie młodych kadr jest ważnym zadaniem. We wszystkich placówkach.

W 14 krajach nasze placówki znajdują się blisko klientów, ponieważ bycie w pobliżu jest ważne dla kształtowania dobrych relacji biznesowych: Gdy doradzamy klientom, mówimy ich językiem. Rozumiemy życzenia klientów, ponieważ znamy otoczenie w którym działają. Utrzymujemy dialog z klientami, aby zawsze znajdować odpowiednie rozwiązania - nawet jeśli coś zmienia się w ich przedsiębiorstwach.

W firmie MEWA klienci zyskują nie tylko na osobistym doradztwie udzielanym na miejscu. Oferujemy ponadto bogatą wiedzę technologiczną, jaką posiada przedsiębiorstwo branżowe o zasięgu międzynarodowym. Normy obsługi, jakości i ochrony środowiska we wszystkich zakresach naszej działalności pozostają na tym samym, wysokim poziomie. Na pierwszym miejscu znajduje się opracowywanie nowych produktów w zakresie ochrony pracy, odzieży zawodowej i ochronnej, optymalizacja naszej oferty i sprawdzanie, w jaki sposób możemy być jeszcze lepsi. Wyniki tych działań widoczne są w sprawności usług świadczonych przez nasze zakłady i w poziomie obsługi klientów.

Dzięki temu każdy z naszych zakładów stanowi część większej całości a jednocześnie przedsiębiorstwo o własnym profilu – kształtowanym przez region, ludzi i mentalność.