Wielki sport

Mewa partnerem Flanders Classics 2024


Przeżyj z firmą Mewa kolarstwo na najwyższym światowym poziomie

Flanders Classics to najbardziej znane i prestiżowe wyścigi szosowe odbywające się we Flandrii, które co roku przyciągają setki tysięcy fanów na trasę i przed telewizory. Sześciodniowy wyścig zapewnia największy dreszczyk emocji dzięki stromym podjazdom na brukowanych uliczkach, które bardzo często decydują o zwycięstwie w zawodach. W ostatnich latach do największych gwiazd peletonu należeli Wout van Aert, Annemiek van Vleuten czy też dwukrotny triumfator Tour de France – Tadej Pogačar.

Po dwóch owocnych latach firma Mewa będzie również w 2024 roku oficjalnym sponsorem głównym oraz dumnym partnerem wiosennego klasyka.

Mewa-Cube
Flanders Classics

Przyświecają nam przede wszystkim wartości naszego przedsiębiorstwa oraz kolarstwa, które idealnie się uzupełniają, łącząc w sobie takie idee jak współpraca zespołowa i zrównoważony rozwój.

Partnerstwa Flanders Classics i firmy Mewa można doświadczać nie tylko na żywo, lecz również za pośrednictwem kanałów cyfrowych Mewa. Na miejscu podczas wybranych wyścigów można spotkać nasze delegacje w punktach Mewa-Cube. Czekamy na liczne grono odwiedzających. Nasz personel podzieli się chętnie informacjami na temat odzieży roboczej i serwisu czyściw tekstylnych przy filiżance pysznej kawy przygotowanej przez naszego baristę.


Zestawienie etapów i lokalizacji Mewa Cube

1. etap – 24.02.

Omloop Het Nieuwsblad

Start

Gandawa

Meta

Ninove

Pokaż lokalizację Mewa-Cube

2. etap – 24.03.

Gandawa–Wevelgem

Start

Ieper

Meta

Wevelgem

3. etap – 27.03.

Dwars Door Vlaanderen

Start

Roselare

Meta

Waregem

4. etap – 31.03.

Ronde van Vlaanderen

Start

Antwerpia

Meta

Oudenaarde

5. etap – 03.04.

Scheldeprijs

Start

Terneuzen

Meta

Schoten

6. etap – 10.04.

De Brabantse Pijl

Start

Lowanium

Meta

Overijse

Można też nabywać rzeczy z kolekcji kolarskiej Mewa na nowy sezon!

Można też nabywać rzeczy z kolekcji kolarskiej Mewa na nowy sezon!

We współpracy z firmą Bioracer, która zaopatruje kolarskie reprezentacje Niemiec i Belgii, firma Mewa zaprojektowała własną kolekcję kolarską – wyłącznie dla klientów firmy Mewa.

Zostań klientem Mewa już teraz

Wynajmuj tekstylia robocze dla swojej firmy zamiast je kupować.

Dobra odzież na rower musi spełniać takie same wymagania jak dobra odzież robocza. Musi być wytrzymała, idealnie pasować oraz być przygotowana na wszelkie okoliczności oraz przeciwności. Akurat na tym się znamy – bowiem jako pionierzy zrównoważonych usług związanych z tekstyliami wiemy, jak ważną rolę w codzienności odgrywa dobra odzież. Dzięki temu razem ze swoim zespołem możesz się skoncentrować w pełni na tym, by osiągać swoje cele – na dwóch kółkach oraz w firmie.

Wygodnie

Skoncentruj się na swoich kluczowych kompetencjach, podczas gdy my zajmiemy się tkaninami Twojej firmy.

Zrównoważony rozwój

Nasze procesy prania obniżają obciążenie środowiska o 85% w porównaniu z normalnymi procesami prania w gospodarstwie domowym. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi dozowania i kontroli, który podczas każdego cyklu prania dostosowuje ilość i skład użytego detergentu do stopnia zabrudzenia tkanin.

Indywidualnie

Indywidualnie dopasowana odzież dla wszystkich pracowników, z nadrukiem lub haftem z Twoim imieniem lub logo firmy, jeśli sobie tego życzysz. Podczas konsultacji wspólnie z Tobą uzgadniamy warunki, takie jak cykl dostawy i ilość wyposażenia.

Niebezpieczeństwa pomyłki wykluczone

Wszyscy pracownicy zawsze otrzymują z powrotem własne ubrania. Każda sztuka odzieży jest oznaczona kodem kreskowym, dlatego też można ją śledzić przez cały proces prania i pielęgnacji. Dzięki temu zamiany zostają wykluczone.

Kompleksowy pakiet bez ryzyka

Dostawa i odbiór, serwisowanie, naprawy oraz kontrole jakości i bezpieczeństwa są wliczone w cenę.

Certyfikowana jakość

Posiadamy certyfikaty: ISO 9001 (zarządzanie jakością), ISO 14001 (zarządzanie środowiskiem naturalnym), ISO 50001 (zarządzanie energią) oraz DIN EN 14065 (jakość mikrobiologiczna tkanin/RABC).

Chętnie udzielimy wszelkich porad również telefonicznie

Chętnie udzielimy wszelkich porad również telefonicznie

+48 32 363 82 60 Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku - od godz. 8.00 do godz. 16.00

Uzyskaj poradę teraz