Bezpieczeństwo i czystość w warsztacie – MEWA dla warsztatów samochodowych

 • Wyposażenie robocze na wynajem

  Zapewniamy czystość w warsztacie dostarczając odzież roboczą, czyściwa tekstylne, powłoki ochronne, maty do ujmowania oleju i urządzenia do czyszczenia części w ramach praktycznego wynajmu.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Olej, benzyna czy płyn hamulcowy – ten rodzaj zanieczyszczeń to w warsztacie samochodowym codzienność. Jednak jak usunąć je najbardziej skutecznie, szczególnie, gdy znajdują się na ubraniach roboczych?

My się tym zajmujemy. W naszym systemie MEWA można łatwo wynająć profesjonalną odzież roboczą, a także szmaty do czyszczenia, urządzenia do mycia części, maty chłonne do oleju, pokrowce ochronne, maty podłogowe oraz mopy do zmywania. Twoja wielka korzyść: dostarczamy, odbieramy, pierzemy i wymieniamy tekstylia robocze naszym klientom – w rytmie ustalonym wraz z klientami. W ten sposób masz spełnione wszystkie warunki do utrzymania czystości w warsztacie, a tym samym jeden problem mniej.

Jako partner warsztatów samochodowych idziemy z naszą ofertą jeszcze o krok dalej. Ciężkie narzędzia, części samochodowe itp. to zagrożenia, które wymagają specjalnej ochrony. W naszym obszernym asortymencie artykułów do ochrony pracy znajdziesz dlatego także bezpieczne obuwie, rękawice, okulary ochronne, substancje do ochrony skóry i wiele więcej.

Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej