Stosowanie "ciasteczek"

W celu optymalizacji naszej oferty kierowanej do Państwa, stosujemy tzw. "ciasteczka" oraz różne aplikacje analizy sieciowej. Mogą Państwo oczywiście dokonać dezaktywacji "ciasteczek" poprzez odpowiednie ustawianie swej przeglądarki internetowej i nie wyrazić zgody na stosowanie przez nas aplikacji analizy sieciowej o której mowa w naszej deklaracji o ochronie danych. W celu doinformowania się o stosowaniu "ciasteczek" oraz aplikacji analizy sieciowej prosimy kliknąć na tutaj.

MEWA dla stolarzy

Wygodne, wytrzymałe i bezpieczne przez cały dzień

Profesjonalna, dobrze dopasowana odzież zawodowa – MEWA dla stolarzy

 • Wynajmować odzież roboczą zamiast kupować

  Nasza nowoczesna odzież robocza dla stolarzy wytrzymuje skrajne obciążenia, zawiera wiele praktycznych szczegółów i jest nadzwyczaj wygodna.

 • Niezawodny serwis

  Dostawa, odbiór, pranie i wymiana – cały przebieg procesu w systemie MEWA jest nieskomplikowany i płynny, niezawodny i punktualny.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Piłowanie, frezowanie, wiercenie i szlifowanie – podczas pracy z drewnem powstają nie tylko wióry, ale także i pył. Jako partner stolarzy wspieramy was profesjonalną odzieżą roboczą, która jest wytrzymała, ma praktyczne kolory beż i khaki i przez cały dzień wygląda dobrze i schludnie. Oczywiście, pomyśleliśmy także o licznych kieszeniach na narzędzia.Od dziesięcioleci wiele zakładów stolarskich to nasi klienci. Dlatego nasze produkty i usługi są dopasowane do ich specyficznych potrzeb. Chętnie doradzimy Ci w sprawach praktycznego wynajmu naszej odzieży roboczej. W systemie MEWA to my dostarczamy, odbieramy, pierzemy i wymieniamy odzież – w rytmie ustalonym wraz z klientami. Można u nas także wynająć inne tekstylia robocze, jak szmaty do czyszczenia, maty podłogowe oraz akcesoria higieniczne do umywalni.Oczywiście, mamy też w ofercie bezpieczne obuwie, okulary ochronne i ochronniki słuchu. Nasze środki ochrony indywidualnej możesz kupić bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • Naprawa i wymiana
 • Pielęgnacja i suszenie
 • Gromadzenie i odbieranie
 • Załóż i czuj się komfortowo
 • Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.