Wszystko dla czystego druku – MEWA dla drukarni

 • Sprzęt roboczy na wynajem

  Dbamy o czystość w drukarni – dostarczamy jednolitą odzież roboczą i szmaty do czyszczenia w ramach praktycznego wynajmu.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Pełna kontrola kosztów

  Gdy wynajmujesz odzież roboczą i szmaty do czyszczenia w MEWA, możesz mieć pewność, że wszystkie koszty będą transparentne i od samego początku możliwe do zaplanowania.

Farba na papierze – co się wydaje takie proste, w rzeczywistości jest wymagającym procesem, który wymaga mnóstwa know-how i pasji. Gdyż na koniec liczy się bardzo precyzyjny wynik.Jako wieloletni partner drukarni wspieramy je rozwiązaniami, które tworzą najlepsze warunki dla czystej pracy. Za pomocą naszych wysokiej jakości szmat do czyszczenia MEWATEX® można nie tylko czyścić wałki barwiące i rakle, ale także dokładnie czyścić maszyny drukarskie i wanny na farby. To, co wyróżnia nasze szmaty do czyszczenia w praktycznym systemie wielodrogowym, to przede wszystkim jedno: są one niedoścignione pod względem wytrzymałości, chłonności i żywotności. Ponadto: już 2,5 miliona użytkowników zaufało szmatom do czyszczenia MEWA. Ty też?Czyste wyposażenie robocze obejmuje także czystą odzież roboczą. To pozostawia u klientów dobre wrażenie, jednak jeszcze ważniejsze jest coś innego: wzmacnia to poczucie pracy w zespole i zwiększa motywację pracowników. Ponieważ wiemy, że w drukarniach często panuje wysoka temperatura, odpowiednio dostosowaliśmy naszą odzież roboczą dla drukarni. Nasze t-shirty i koszulki polo przekonują wygodnym krojem i lekkimi materiałami. Nasze spodnie robocze mają wiele praktycznych kieszeni na narzędzia, takie jak noże czy nożyczki.Nasze szmaty do czyszczenia, a także odzież roboczą można łatwo wynająć. W ten sposób masz zawsze czyste tekstylia robocze. Ponadto: można także u nas wynająć wytrzymałe maty podłogowe, które mogą wychwytywać brud między halami maszyn a biurem, zapewniając w ten sposób czystość.


System serwisowy MEWA dla szmat do czyszczenia

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa
 • MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
  Wycieranie i przechowywanie
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Kontrola i wymiana
Dowiedz się więcej