Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

MEWA dla budownictwa

Profesjonaliści na budowie potrzebują profesjonalnego wyposażenia

Wiemy, czego potrzebujesz do pracy – MEWA dla budownictwa

 • Automatycznie naprawiamy odzież roboczą Twoich pracowników lub wymieniamy ją.

Kto pracuje w budownictwie, potrzebuje odzieży roboczej i innych tekstyliów roboczych, które są dokładnie dopasowane do danego otoczenia roboczego.A MEWA właśnie w tym się specjalizuje. W artykułach roboczych, które dokładnie spełniają zapotrzebowanie i wymagania. Tak więc nasza odzież robocza jest nie tylko nadzwyczaj odporna na zużycie, jest także trwale odporna na trudne warunki pracy, jak wiatr i zła pogoda. Niezależnie od tego, na którą kolekcję się zdecydujesz, będziesz w niej z sukcesem pracować, a przy tym będziesz dobrze wyglądać dzień po dniu. Także o to się troszczymy. To dlatego, że odzież roboczą MEWA możesz wynajmować. Zaoszczędza to czasu i pieniędzy. Dostawa, odbiór, pranie i wymiana odbywa się oczywiście punktualnie i niezawodnie. Dokładnie ta sama zasada obowiązuje także dla naszych szmat do czyszczenia MEWA.Na budowie potrzebujesz oczywiście całego mnóstwa artykułów ochronnych, jak bezpieczne obuwie, rękawice, kaski, ochronniki słuchu itp. Te produkty możesz kupić w MEWA sklep z marką.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.