Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

MEWA dla przemysłu samochodowego MEWA dla przemysłu samochodowego

Profesjonalna usługa kompleksowego zarządzania tekstyliami Profesjonalna usługa kompleksowego zarządzania tekstyliami

Arbeitskleidung

MEWA dla przemysłu samochodowego MEWA dla przemysłu samochodowego

Profesjonalna usługa kompleksowego zarządzania tekstyliami Profesjonalna usługa kompleksowego zarządzania tekstyliami

Czyste rozwiązania dla Twojej firmy – MEWA dla przemysłu motoryzacyjnego

 • Tekstylia robocze na wynajem

  Dbamy o czystość – dostarczamy szmaty do czyszczenia, odzież roboczą i ochronną oraz inne tekstylia robocze w ramach praktycznego wynajmu.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież robocza i szmaty do czyszczenia są przy wynajmie automatycznie naprawiane, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Wielcy producenci aut, średniej wielkości firmy kooperujące, dostawcy części – z naszą wszechstronną usługą dostawy szmat do czyszczenia, odzieży roboczej i innych tekstyliów roboczych praca będzie zawsze przebiegać płynnie.Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z branży motoryzacyjnej dokładnie znamy wymagania w sprawnie działającym łańcuchu procesów. W systemie MEWA dbamy o to, by tekstylia robocze były odebrane i wyprane wzgl. wyczyszczone niezawodnie i punktualnie, a następnie by zostały z powrotem dostarczone. W razie zużycia lub uszkodzenia, fachowa naprawa lub wymiana są zawsze w cenie.Postaw na nasze profesjonalne usługi i zaufaj najwyższej jakości naszych produktów. Nie bez przyczyny nasze szmaty do czyszczenia maszyn MEWATEX są uznawane za najlepsze na świecie – niedoścignione pod względem wytrzymałości, chłonności i żywotności. Oprócz mocnej i funkcjonalnej odzieży roboczej możemy dostarczyć także zgodną z normami, schludną odzież roboczą, wysoko wydajne urządzenia do mycia części czy produkty higieniczne do umywalni. Dostarczamy je w ramach wynajmu, zaś Ty zyskujesz więcej czasu na zajmowanie się podstawową działalnością firmy.Ponadto, w MEWA sklep z marką można bezpośrednio zakupić także szeroki wybór środków ochrony indywidualnej, jak bezpieczne obuwie, rękawice ochronne, okulary ochronne i ochronniki słuchu.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej
Putztücher

Najpierw przetestować, potem wypożyczyć - test serwisu czyściwa tekstylnego MEWA

Posiadamy nie tylko najlepsze czyściwo tekstylne świata, ale także najlepszy serwis. Nie wierzą nam Państwo? To zapraszamy do wypróbowania naszego czyściwa tekstylnego wielokrotnego w ramach testu serwisu. Oferujemy Państwu wypróbowanie naszej usługi do 2 miesięcy.