Odzież robocza, która chroni pracowników i produkty – MEWA dla elektrotechniki.

 • Odzież antyelektrostatyczna

  Dbamy o niezawodną funkcję antystatyczną, wykonując fachowe czyszczenie i pielęgnację wynajmowanej klientom odzieży antystatycznej.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Mały, mniejszy, najmniejszy. Produkty, z którymi masz do czynienia na co dzień, charakteryzują się najwyższą precyzją i filigranowymi rozmiarami. Niestety, czyni je to bardzo podatnymi na uszkodzenia. Już najmniejsze wyładowanie elektrostatyczne może zniszczyć cały podzespół. Ekranowane otoczenie robocze oraz odpowiednie wyposażenie antystatyczne pracowników jest dlatego po prostu niezbędne.W przypadku naszej odzieży antystatycznej do wynajmu dbamy o to, by właściwości antystatyczne były zawsze zagwarantowane na tym samym poziomie. Podczas prania stosujemy środki niezbędne do tego, by zapewnić optymalną ochronę. Jednocześnie każda sztuka odzieży jest kontrolowana pod kątem uszkodzeń, a w razie potrzeby jest naprawiana lub wymieniana. Wszystko po to, by produkowane podzespoły były chronione.Opracowaliśmy też odpowiednio dostosowane rozwiązania dla stanowisk pracy, na których człowiek musi być chroniony przed działaniem wysokich napięć lub natężeń prądu. Z MEWA możesz mieć pewność.Jednak oferujemy nie tylko praktyczny wynajem odzieży antystatycznej. Można także bezpośrednio u nas zakupić pasujące ochronne artykuły antystatyczne, jak np. wytrzymałe obuwie antystatyczne. Odkryj nasz wszechstronny asortyment w MEWA sklep z marką.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej