Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

MEWA i przemysł

Odzież zawodowa i tekstylia robocze na każde potrzeby

Twój partner dla przemysłu – MEWA Textil-Management

  • Dopasowane do każdej gałęzi przemysłu

    Opracowane tak, by spełniały najróżniejsze potrzeby i jednocześnie nasze najwyższe wymagania.

  • Nawet dla najmniejszych firm

    System MEWA jest opłacalny dla wszystkich, od najmniejszych firm do wielkich zakładów produkcyjnych.

  • Doświadczenie, z którego skorzystasz

    Ponad milion ludzi z najróżniejszych branż gospodarki nosi odzież roboczą i zawodową z MEWA. Wielkość, która się liczy.

Ponad 100 najróżniejszych gałęzi przemysłu w Niemczech obejmuje zakres od produkcji żywności, przez przemysł budowlany, aż po przemysł motoryzacyjny i chemiczny. W każdej branży jest wiele różnych zawodów o indywidualnych wymaganiach i specyficznych potrzebach, np. pod względem bezpieczeństwa i higieny. Aby nasze produkty były zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami, ściśle współpracujemy ze stowarzyszeniami zawodowymi, zaś nasi specjaliści obserwują rynki. Najważniejsza jest jednak ciągła wymiana opinii z naszymi klientami, gdyż ich specjalne potrzeby, inspiracje i pomysły pomagają nam w ciągłym ulepszaniu naszych produktów.

W przemyśle jedną z najważniejszych cech produktów jest oczywiście funkcjonalność. Obejmuje to oczywiście, zależnie od warunków pracy, także ochronę i higienę pracowników. Codzienny kontakt z niebezpiecznymi surowcami i materiałami stawia odzieży roboczej szczególne wymagania. A mogą one być bardzo wysokie, tak jak np. w przemyśle spożywczym, gdzie nasi klienci muszą spełnić niezwykle wyśrubowane wymagania.

Właśnie tutaj wychodzą na jaw wszystkie zalety wynajmu. A to dlatego, że w naszej usłudze gwarantujemy bezpieczeństwo i czystość dostarczanej przez nas odzieży ochronnej i higienicznej zawsze na takim poziomie, na jakim była pierwszego dnia.

W ramach praktycznego wynajmu dostarczamy punktualnie i niezawodnie, bez zakłóceń i na atrakcyjnych warunkach finansowych. Nasza usługa obejmuje dostawę, odbiór, pielęgnację, naprawy i wymianę. Od odzieży roboczej, higienicznej i ochronnej, przez szmaty do czyszczenia, aż po akcesoria higieniczne do umywalni.

Uzupełniające produkty, jak np. bezpieczne obuwie, rękawice, okulary ochronne i akcesoria techniczne można zakupić w korzystnych cenach bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA.

Odpowiednie rozwiązania dla każdej gałęzi gospodarki