MEWA_06_industriearbeiter_gruppe_009_mod.tif

MEWA i przemysł

Odzież zawodowa i tekstylia robocze na każde potrzeby

Twój partner dla przemysłu – MEWA Textil-Management

 • Dopasowane do każdej gałęzi przemysłu

  Opracowane tak, by spełniały najróżniejsze potrzeby i jednocześnie nasze najwyższe wymagania.

 • Nawet dla najmniejszych firm

  System MEWA jest opłacalny dla wszystkich, od najmniejszych firm do wielkich zakładów produkcyjnych.

 • Doświadczenie, z którego skorzystasz

  1,1 milion ludzi z najróżniejszych branż gospodarki nosi odzież roboczą i zawodową z MEWA. Wielkość, która się liczy.

Ponad 100 najróżniejszych gałęzi przemysłu w Niemczech obejmuje zakres od produkcji żywności, przez przemysł budowlany, aż po przemysł motoryzacyjny i chemiczny. W każdej branży jest wiele różnych zawodów o indywidualnych wymaganiach i specyficznych potrzebach, np. pod względem bezpieczeństwa i higieny. Aby nasze produkty były zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami, ściśle współpracujemy ze stowarzyszeniami zawodowymi, zaś nasi specjaliści obserwują rynki. Najważniejsza jest jednak ciągła wymiana opinii z naszymi klientami, gdyż ich specjalne potrzeby, inspiracje i pomysły pomagają nam w ciągłym ulepszaniu naszych produktów.

W przemyśle jedną z najważniejszych cech produktów jest oczywiście funkcjonalność. Obejmuje to oczywiście, zależnie od warunków pracy, także ochronę i higienę pracowników. Codzienny kontakt z niebezpiecznymi surowcami i materiałami stawia odzieży roboczej szczególne wymagania. A mogą one być bardzo wysokie, tak jak np. w przemyśle spożywczym, gdzie nasi klienci muszą spełnić niezwykle wyśrubowane wymagania.

Właśnie tutaj wychodzą na jaw wszystkie zalety wynajmu. A to dlatego, że w naszej usłudze gwarantujemy bezpieczeństwo i czystość dostarczanej przez nas odzieży ochronnej i higienicznej zawsze na takim poziomie, na jakim była pierwszego dnia.

W ramach praktycznego wynajmu dostarczamy punktualnie i niezawodnie, bez zakłóceń i na atrakcyjnych warunkach finansowych. Nasza usługa obejmuje dostawę, odbiór, pielęgnację, naprawy i wymianę. Od odzieży roboczej, higienicznej i ochronnej, przez szmaty do czyszczenia, aż po akcesoria higieniczne do umywalni.

Uzupełniające produkty, jak np. bezpieczne obuwie, rękawice, okulary ochronne i akcesoria techniczne można zakupić w korzystnych cenach bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA.

Odpowiednie rozwiązania dla każdej gałęzi gospodarki

 • Arbeitskleidung

  Przemysł samochodowy

  Płynny proces produkcji zaczyna się codziennie od świeżej i czystej odzieży roboczej – optymalnie pielęgnowanej przez nas w ramach umowy najmu.
 • Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

  Przemysł chemiczny

  Mamy odpowiednie rozwiązania tekstylne do ochrony przed chemikaliami. I cały czas je rozwijamy.
 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung - Twinstar Protect

  Elektrotechnika

  Dbamy o to, by iskra nie przeskoczyła. Odzież antystatyczna do praktycznego wynajmu.

 • Gießereikleidung - Exclusive Ferro

  Odlewnie

  Obchodzenie się z ciekłym metalem wiąże się z wieloma zagrożeniami. Znamy je wszystkie i opracowaliśmy odpowiednią odzież ochronną na wyłączność.
 • Schutzkleidung - Exclusive Glas

  Produkcja szkła

  Kto pracuje z gorącym szkłem, potrzebuje ochrony, szczególnie w rejonie przedramion. W tym celu opracowaliśmy specjalną odzież ochronną na wynajem.
 • Arbeitskleidung

  Przemysł maszynowy

  Przemysł maszynowy to wizytówka niemieckiego przemysłu. Numer 1 na świecie zasługuje na najlepsze produkty, np. na MEWATEX®, najlepsze na świecie szmaty do czyszczenia maszyn. 
 • Schutzkleidung

  Przemysł metalowy

  Funkcjonalna odzież ochronna i robocza lub wytrzymałe szmaty do czyszczenia – na MEWA można polegać. 
 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung

  Produkcja cementu

  Wiemy, jak ważna jest niezawodna ochrona podczas pracy z gorącą mączką cementową. Nasza własna kolekcja MEWA Exclusive Cement zapewnia skuteczną ochronę.