Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Wetterschutzkleidung

MEWA dla zakładów usuwania odpadów

Ochrona i bezpieczeństwo dla fachowców w branży gospodarki odpadami

Odzież robocza na każdą pogodę – MEWA dla zakładów usuwania odpadów

 • Odzież ochronna i ostrzegawcza na wynajem

  W ramach kompleksowej usługi MEWA możesz mieć pewność, że pracownicy będą zawsze widziani i będą perfekcyjnie chronieni przed wiatrem, deszczem i zimnem.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież ochronna jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Podczas pracy przy usuwaniu odpadów i recyklingu jest się codziennie narażonym na najtrudniejsze warunki pracy. Złe warunki oświetlenia i widoczności w połączeniu z różnymi warunkami pogodowymi od upału po deszcz i śnieg. Doskonała odzież ochronna z funkcją ostrzegania to kwestia życia. Odzież ochronna przy takiej pracy jest narażona na duże obciążenia i zabrudzenia.Znamy Twoje wymagania i wspieramy Cię naszym niezawodnym serwisem. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa normy EN ISO 20471 i kodeksu drogowego. Nasza odzież ochronna łączy przy tym w sobie funkcje ostrzegania, ochrony przed czynnikami atmosferycznymi i w pewnym stopniu przed zimnem. To doskonałe wyposażenie na cały rok.Nasz serwis idzie jeszcze o krok dalej. W ramach praktycznego wynajmu naszej odzieży zawodowej przejmujemy fachowe i zgodne z normami czyszczenie i pielęgnację odzieży, regularnie kontrolujemy funkcjonalność i bezpieczeństwo, a w razie potrzeby wymieniamy sztuki odzieży i odbieramy je punktualnie z zakładu, po czym ponownie ją dostarczamy. W ten sposób masz pewność, że funkcje ochronne są zawsze zachowane, zaś sama odzież jest zawsze zadbana. Ponadto: na naszą odzież możesz się także zdać, gdy chodzi o wytrzymałość i wygodę.Pasujące do odzieży bezpieczne obuwie czy rękawice możesz zakupić w ramach bogatego asortymentu środków ochrony indywidualnej w naszym sklepie MEWA sklep z marką.


Serwis serwisowy MEWA dla odzieży ochronnej

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej