Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitsschutzartikel

MEWA dla firm transportowych

Odzież zawodowa i usługi dla bezpieczeństwa

Zapewniamy bezpieczeństwo na ulicach – MEWA dla transportu i lokalnego transportu publicznego

 • Odzież ochronna i ostrzegawcza na wynajem

  Niezawodne usługi i fachowa pielęgnacja – odzież ostrzegawcza i chroniąca przed czynnikami atmosferycznymi w praktycznym wynajmie.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Jako mierniczy, pracownik załadunku czy rozładunku, manewrowy lub po prostu kierowca / motorniczy pracujesz na otwartej przestrzeni nie tylko przy wietrze i złej pogodzie, ale jesteś także narażony na niebezpieczeństwa, przed którymi możesz się chronić odzieżą ostrzegawczą o działaniu sygnałowym.Zawsze jednak jest warunek, że funkcja ochronna tej odzieży musi być optymalnie zachowana. W codziennym użytkowaniu tkanina i paski odblaskowe są bardzo silnie obciążone. Dlatego postaw na odzież ostrzegawczą w ramach praktycznego wynajmu. W ramach naszej kompleksowej usługi dbamy o punktualny odbiór i dostawę odzieży ostrzegawczej i gwarantujemy przez fachową i zgodną z normami pielęgnację i naprawy zachowanie bezpieczeństwa.Ale to jeszcze nie wszystko, nasza certyfikowana odzież ostrzegawcza i ochronna zapewnia także niezawodną ochronę przed deszczem i zimnem. Ma ona przy tym wygodny krój i nosi się ją przyjemnie przez cały dzień. Poza tym. W MEWA można też wynająć klasyczną odzież roboczą i biznesową. W MEWA BASIC dostępne są także wysokiej jakości koszulki polo i t-shirty na ciepłe, letnie dni.Pasujące do odzieży środki ochrony indywidualnej, jak bezpieczne obuwie czy rękawice możesz łatwo i niedrogo zakupić jako klient MEWA w naszym sklepie MEWA sklep z marką.


Serwis serwisowy MEWA dla odzieży ochronnej

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.