Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Wetterschutzkleidung

MEWA dla dostawców energii

Bezpieczeństwo podczas pracy – w odzieży roboczej MEWA

Bezpieczna odzież robocza w systemie – MEWA dla dostawców energii

 • Odzież ochronna i ostrzegawcza na wynajem

  Niezawodne usługi i trwałe bezpieczeństwo – odzież ostrzegawcza i chroniąca przed czynnikami atmosferycznymi w praktycznym wynajmie.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Pracujesz przy wietrze i złej pogodzie na otwartej przestrzeni po to, by inni mieli światło i ciepło. Pracujesz na dużych wysokościach i pod ziemią. A my jako niezawodny partner korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, byś był podczas tej pracy zawsze optymalnie chroniony.Wynajmując od nas odzież chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi możesz zawsze mieć pewność, że Twoi pracownicy zostaną zawsze na czas zauważeni. Gdyż w ramach naszej kompleksowej usługi gwarantujemy, że wszystkie właściwości odzieży ochronnej zostaną zachowane także po każdym praniu.Usługa MEWA zaczyna się już w chwili wyboru perfekcyjnej odzieży roboczej. Osobisty opiekun klienta chętnie przy tym doradzi i pomoże wspólnie wybrać kolekcję najlepiej pasującą do Twoich wymagań. Przy fachowym czyszczeniu i pielęgnacji oraz surowej kontroli gwarantujemy, że wszystkie funkcje ochronne będą trwale zachowane. A z naszą usługą dostawy i odbioru nie musisz się już o nic więcej martwić, poza swoją podstawową działalnością.


Serwis serwisowy MEWA dla odzieży ochronnej

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.