Stosowanie "ciasteczek"

W celu optymalizacji naszej oferty kierowanej do Państwa, stosujemy tzw. "ciasteczka" oraz różne aplikacje analizy sieciowej. Mogą Państwo oczywiście dokonać dezaktywacji "ciasteczek" poprzez odpowiednie ustawianie swej przeglądarki internetowej i nie wyrazić zgody na stosowanie przez nas aplikacji analizy sieciowej o której mowa w naszej deklaracji o ochronie danych. W celu doinformowania się o stosowaniu "ciasteczek" oraz aplikacji analizy sieciowej prosimy kliknąć na tutaj.

www_buehnenbild_mit Logo_V3.jpg

WORLD WIDE WORK by MEWA

Zakup środków ochrony indywidualnej

Arbeitsschutzartikel

Arbeitsschutzartikel

Zakup środków ochrony indywidualnej – WORLD WIDE WORK by MEWA

  • Duży wybór produktów

    Oferujemy szeroki wybór najlepszych i najbardziej atrakcyjnych markowych artykułów z całego świata.

  • Najwyższa jakość

    Nie tylko nasze usługi związane z logistyką i dostawami, ale także wszystkie nasze produkty przekonują jakością na najwyższym poziomie.

  • Niezawodnie i szybko

    Odnoś korzyści z niezależnego doradztwa naszych pracowników. Od osobistej rozmowy z doradcą, przez dostawę w Niemczech w ciągu 24 godzin, po doskonały stosunek ceny do jakości.

Wyposażymy pracowników w odpowiednią odzież roboczą i ochronną, zadbamy o szmaty do czyszczenia, maty olejowe i podłogowe dla czystości w zakładzie, zapewnimy higienę w umywalniach i dostarczymy wysokiej jakości markowe środki ochrony indywidualnej.

Tych artykułów nie udostępniamy w formie wynajmu, ale można je kupić jako uzupełnienie usług MEWA. Oferta usług, z której wszyscy klienci automatycznie odnoszą korzyści. Twoja wielka korzyść: otrzymasz w MEWA wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy – z jednej ręki, w najwyższej jakości, na korzystnych warunkach.

W WORLD WIDE WORK by MEWA można bezpośrednio zakupić wysokiej jakości markowe artykuły w następujących kategoriach: odzież robocza i casualowa, bezpieczne obuwie, rękawice robocze, materiały eksploatacyjne, środki do ochrony dróg oddechowych, oczu, uszu i głowy, a także artykuły do ochrony skóry i artykuły higieniczne.

Zamawiać można telefonicznie, pocztą elektroniczną, faksem lub online. W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji jest osobisty doradca, który doskonale zna się na wszystkich artykułach i chętnie pomoże w wyborze. Gdyż także w WORLD WIDE WORK by MEWA obowiązują te same, wysokie standardy MEWA.

Najlepiej zamawiać z naszego obszernego katalogu lub wyszukać potrzebne artykuły w naszym sklepie online.

Kategorie produktowe naszych artykułów

Arbeitsschutzartikel

BUTY DO PRACY I RELAKSU

Arbeitsschutzartikel - keine

RĘKAWICE

Berufskleidung

OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH, OCZU, SŁUCHU I GŁOWY

465846663.jpg

OCHRONA I HIGIENA SKÓRY

Arbeitsschutzartikel

ODZIEŻ

Wischmops

ZAPOTRZEBOWANIE ZAKŁADOWE