Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Test usługi szmat do czyszczenia MEWA Test usługi szmat do czyszczenia MEWA

Poznaj naszą kompleksową usługę Poznaj naszą kompleksową usługę

Putztücher

Test usługi szmat do czyszczenia MEWA Test usługi szmat do czyszczenia MEWA

Poznaj naszą kompleksową usługę Poznaj naszą kompleksową usługę

Najpierw przetestować, potem wynajmować – test usługi szmat do czyszczenia

 • Przewidywalne, niskie koszty

  Dzierżawiąc czyściwa, oszczędzasz na wydatkach na tradycyjne materiały jednorazowe i odnosisz korzyści ze stałych stawek.

 • Niewielkie nakłady

  Zmniejszają się nakłady pracy organizacyjnej i administracyjnej, jak również związane z magazynowaniem i logistyką.

 • Czyściwa wielokrotnego użytku oszczędzają środowisko

  Nasze czyściwa można prać w sposób przyjazny dla środowiska do 50 razy i ponownie użytkować.

 • Najlepsze czyściwo na świecie

  Tak mocne i dobre, że MEWA w 2015 po raz drugi została wyróżniona jako lider światowego rynku w branży tekstyliów do czyszczenia wielokrotnego użytku!

 • Nie ponosisz żadnego ryzyka

  Po upływie dwóch miesięcy test zostaje zakończony i nie przedłuża się automatycznie.

Mamy nie tylko najlepsze na świecie szmaty do czyszczenia, ale i najlepszą usługę. Nie wierzysz nam? W takim razie wypróbuj nasze szmaty do czyszczenia wielokrotnego użytku w ramach naszej usługi testowej.Oferujemy niewiążące skorzystanie z naszej usługi testowej przez okres do 2 miesięcy. Nasza usługa rozpoczyna się już na etapie doradztwa. Nasi pracownicy informują o naszych różnych szmatach do czyszczenia i wspólnie z klientem ustalają zapotrzebowanie oraz prawdopodobną potrzebną liczbę szmat. Nasza oferta obejmuje MEWATEX®, wytrzymałe szmaty do ogólnego zastosowania, następnie MEWATEX PLUS ® do delikatnych przedmiotów oraz MEWATEX ULTRA® i MEWA PROTEX®, doskonałe do czynności delikatnego czyszczenia. Wycieraj, czyść i poleruj ile chcesz.


W trakcie okresu testowego klienta odwiedza doradca klienta MEWA, by omówić doświadczenia i poziom zadowolenia z usługi. Jeżeli nasza oferta Cię przekona, umowę testową można przekształcić w umowę stałą. Jeżeli nie, umowa testowa po prostu wygasa.Jak widać, jest wiele korzyści i żadnego ryzyka – najlepiej jeszcze dzisiaj rozpocząć test.