Stosowanie "ciasteczek"

W celu optymalizacji naszej oferty kierowanej do Państwa, stosujemy tzw. "ciasteczka" oraz różne aplikacje analizy sieciowej. Mogą Państwo oczywiście dokonać dezaktywacji "ciasteczek" poprzez odpowiednie ustawianie swej przeglądarki internetowej i nie wyrazić zgody na stosowanie przez nas aplikacji analizy sieciowej o której mowa w naszej deklaracji o ochronie danych. W celu doinformowania się o stosowaniu "ciasteczek" oraz aplikacji analizy sieciowej prosimy kliknąć na tutaj.

Test usługi szmat do czyszczenia MEWA

Poznaj naszą kompleksową usługę

Najpierw przetestować, potem wynajmować – test usługi szmat do czyszczenia

 • Przewidywalne, niskie koszty

  Dzierżawiąc szmaty do czyszczenia, oszczędzasz na wydatkach na tradycyjne materiały jednorazowe i odnosisz korzyści ze stałych stawek.

 • Niewielkie nakłady

  Zmniejszają się nakłady pracy organizacyjnej i administracyjnej, jak również związane z magazynowaniem i logistyką.

 • Szmaty do czyszczenia wielokrotnego użytku oszczędzają środowisko

  Nasze szmaty do czyszczenia można prać w sposób przyjazny dla środowiska do 50 razy i ponownie użytkować.

 • Najlepsza szmata do czyszczenia na świecie

  Tak mocna i dobra, że MEWA w 2015 po raz drugi została wyróżniona jako lider światowego rynku w branży tekstyliów do czyszczenia wielokrotnego użytku!

 • Nie ponosisz żadnego ryzyka

  Po upływie dwóch miesięcy test zostaje zakończony i nie przedłuża się automatycznie.

Mamy nie tylko najlepsze na świecie szmaty do czyszczenia, ale i najlepszą usługę. Nie wierzysz nam? W takim razie wypróbuj nasze szmaty do czyszczenia wielokrotnego użytku w ramach naszej usługi testowej.Oferujemy niewiążące skorzystanie z naszej usługi testowej przez okres do 2 miesięcy. Nasza usługa rozpoczyna się już na etapie doradztwa. Nasi pracownicy informują o naszych różnych szmatach do czyszczenia i wspólnie z klientem ustalają zapotrzebowanie oraz prawdopodobną potrzebną liczbę szmat. Nasza oferta obejmuje MEWATEX®, wytrzymałe szmaty do ogólnego zastosowania, następnie MEWATEX PLUS ® do delikatnych przedmiotów oraz MEWATEX ULTRA® i MEWA PROTEX®, doskonałe do czynności delikatnego czyszczenia. Wycieraj, czyść i poleruj ile chcesz.


W trakcie okresu testowego klienta odwiedza doradca klienta MEWA, by omówić doświadczenia i poziom zadowolenia z usługi. Jeżeli nasza oferta Cię przekona, umowę testową można przekształcić w umowę stałą. Jeżeli nie, umowa testowa po prostu wygasa.Jak widać, jest wiele korzyści i żadnego ryzyka – najlepiej jeszcze dzisiaj rozpocząć test.