KrL_liefern_1200x1200.png
Dostawa i sortowanie
MBS_anziehen_1200x1200.png
Załóż i czuj się komfortowo
KrL_holen_1200x1200.png
Gromadzenie i odbieranie
Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
Pranie i suszenie zgodnie ze standardem higienicznym
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Naprawa i wymiana

Dostawa i sortowanie

Na naszych kierowcach serwisowych można polegać: punktualnie dostarczą oni Państwu czystą, świeżo wypraną i posortowaną odzież serwisową.

Załóż i czuj się komfortowo

Nasz serwis dla Państwa pracowników: W naszej odzieży serwisowej o wysokiej jakości będą czuli się Państwo wspaniale każdego dnia.

Gromadzenie i odbieranie

Po ciężkim dniu pracy pozostają zabrudzenia. Używana odzież serwisowa jest regularnie od Państwa odbierana.

Pranie i suszenie zgodnie ze standardem higienicznym

Przepisy higieny obowiązują nie tylko Państwa – ale również nas. Odzież serwisowa jest prana i suszona zgodnie z wysokimi standardami.

Naprawa i wymiana

Czy w Państwa odzieży serwisowej występują rozerwania lub dziury? W opcji pełnego serwisu zapewniamy jej naprawę lub wymianę.

To się może podobać – nasz system odzieży serwisowej

  • Proste, praktyczne ułatwienie

    Nasza pełna obsługa w zakresie odzieży serwisowej obejmuje odbiór, pranie, dostawę i wymianę – punktualnie i niezawodnie.

  • Indywidualne dostosowanie do potrzeb

    Doradzamy osobiście i wspólnie określamy zapotrzebowanie na odzież serwisowej. W każdej chwili możliwe jest elastyczne dopasowanie w razie zmiany liczby personelu lub rozmiarówki.

  • Każdego dnia dobrze wyglądać

    Pracownicy są zawsze dobrze ubrani – w czystą, świeżą odzież.

Nie ma to jak dobry serwis. Wiemy to z własnego doświadczenia. Ponieważ za naszą wysokiej jakości odzieżą zawodową stoi także wysokiej klasy serwis tekstylny, który na co dzień dba w ekonomiczny sposób o to, by pracownicy zawsze i wszędzie jak najlepiej wyglądali. Konkretnie oznacza to, że przy dzierżawie odzieży serwisowej w MEWA to my troszczymy się o całą resztę.Nasz system serwisowy dla odzieży serwisowej zaczyna się od doradztwa w zakresie odpowiedniej odzieży. Zespół na miejscu dba o indywidualną rozmiarówkę i dopasowanie, wybór odpowiednich modeli i właściwych kolorów. Na następnym etapie przygotowujemy odpowiednią odzież w wymaganej liczbie sztuk. Po skompletowaniu odzieży rozpoczyna się obieg tekstyliów: odbieramy, naprawiam y, pierzemy w sposób przyjazny dla środowiska i z powrotem dostarczamy odzież do klienta – punktualnie, niezawodnie i w najwyższej jakości.