MTR_Teilereiniger_1200x1200.png
Dostawa i instruktaż
MTR_Soforthilfe_1200x1200.png
Natychmiastowa pomoc
MTR_reinigung_1200x1200.png
Czyszczenie i usuwanie szlamu
MTR_fluessigkeit-wechseln_1200x1200.png
Wymiana cieczy
MTR_verschleiss_1200x1200.png
Wymiana w przypadku zużycia

Dostawa i instruktaż

W ustalonym terminie pracownik MEWA dostarczy Państwu myjkę BIO-CIRCLE, uruchomi urządzenie i wyjaśni sposób użytkowania i działania.

Natychmiastowa pomoc

Jeżeli dojdzie do awarii, urządzenia techniczne są wymieniane w ciągu 24 godzin.

Czyszczenie i usuwanie szlamu

Materiał, który nie ulega rozkładowi, zbiera się jako szlam. Jest on regularnie usuwany przez nas w ramach czyszczenia urządzeń.

Wymiana cieczy

Do naszego serwisu należy również regularne uzupełnianie cieczy czyszczącej.

Wymiana w przypadku zużycia

W ustalonych interwałach przeprowadzamy techniczną konserwację i wymieniamy bezpłatnie zużywające się części.

Praktyczny, przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia – nasz system do mycia części

  • Łatwy wynajem

    Podłączenie, regularne uzupełnianie płynu czyszczącego, wymiana filtra, bezpłatna wymiana części zużywających się, usuwanie usterek technicznych w ciągu 24 godzin – wszystko w cenie.

  • Większe bezpieczeństwo pracy

    Przyjazne dla środowiska, nieszkodliwe dla zdrowia, spełniające wszystkie wymagania dyrektywy w sprawie emisji lotnych związków organicznych – na nich można polegać.

  • Zero problemów

    Zawsze gotowe do pracy, bez konieczności zamawiania dodatkowych ilości ani składowania płynów czyszczących, w każdej chwili optymalne warunki pracy – bardziej wygodnie już się nie da.

Z systemem MEWA do mycia części nie trzeba się o nic więcej martwić. Wymiana filtra, uzupełnianie płynu czyszczącego lub części zużywających się to już nieaktualne problemy.

Wynajem działa bardzo prosto i oferuje wiele zalet: po pierwszej dostawie urządzenia do mycia części MEWA BIO-CIRCLE pracownik serwisu MEWA uruchamia w obecności klienta stół do mycia pędzlem, wyjaśnia stosowanie i sposób działania. Następnie w uzgodnionych okresach czasu kompleksowo serwisujemy urządzenie. Uzupełniamy płyn czyszczący do optymalnego poziomu, wymieniamy filtry. Części zużywające się wymieniamy oczywiście nieodpłatnie – w razie potrzeby, elementy techniczne zostaną wymienione w ciągu 24 godzin. Gwarantuje to zawsze optymalny wynik czyszczenia, brak kosztów i nakładów pracy na utrzymanie w dobrym stanie, zaś pracownicy mogą skoncentrować się na swojej właściwej pracy.