Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

AKR-Oerlikon-Report-21.tif

MEWA reportaż klientów

Jednolity wygląd w Oerlikon Balzers – z odzieżą zawodową i obuwiem ochronnym firmy MEWA

Usługi związane z odzieżą zawodową i modne obuwie ochronne - Oerlikon Balzers wyposaża swoich pracowników w produkty firmy MEWA

  • Niezawodny serwis firmy MEWA

    „Jedną z zalet firmy MEWA jest posiadanie bezpośredniej osoby kontaktowej zajmującej się odzieżą, a tym samym szybkie załatwienie sprawy.”

  • Sportowe, wygodnie obuwie ochronne - chętnie noszone przez pracowników

    „Akceptacja obuwia ochronnego jest nadzwyczaj wysoka, co z pewnością wynika z faktu, iż wygląda ono jak zwyczajne obuwie sportowe, a oprócz ‘modnego wyglądu’ jest jeszcze bardzo wygodne.”

  • Atrakcyjna odzież zawodowa zapewniająca jednolity wygląd

  • Nieprzerwanie dobra współpraca

    „Cieszę się, że współpraca układa się tak dobrze od lat. Obsługa klienta firmy MEWA jest perfekcyjna.”

Informacje na temat przedsiębiorstwa:

Oerlikon Balzers Austria jest światowym liderem w zakresie powłok, które znacznie zwiększają wydajność i żywotność precyzyjnych elementów konstrukcyjnych oraz narzędzi stosowanych w przemyśle metalowym i przemyśle tworzyw sztucznych. Ponadto Oerlikon Balzers opracowuje procesy nakładania powłok, produkuje i sprzedaje instalacje oraz wyposażenie produkcyjne, jak również świadczy kontraktowe usługi nakładania powłok w dynamiczne rozwijającej się sieci obejmującej aktualnie ponad 80 ośrodków produkcyjnych w Europie, Ameryce i Azji.

Wymagania stawiane odzieży zawodowej: Atrakcyjność plus serwis

Od 2008 r. Oerlikon Balzers Austria - światowy lider w zakresie powłok - ubiera swoich pracowników w odzież zawodową i obuwie ochronne firmy MEWA. Wcześniej nie było usług pralniczych dla pracowników i każdy nosił w pracy swoje własne ubranie. Od odzieży zawodowej wymagam, aby pracownicy wyglądali w niej czysto i jednolicie. U nas odzież nie jest narażona na specjalnie duże zabrudzenia i zużycie, ale ważny był wygląd i serwis”, wyjaśnia inż. Christian Ritzinger, kierownik produkcji w Oerlikon Balzers Austria, który już w swojej poprzedniej firmie miał bardzo dobre doświadczenia z firmą MEWA i wprowadził ją również do Oerlikon Balzers Austria. „Pierwsze nakłady na odzież roboczą nie budziły zastrzeżeń i były niezwykle proste.” Aby dobrać odzież roboczą, naszą firmę odwiedził doradca klientów z kompletami we wszystkich rozmiarach. Każdy pracownik przymierzał ubrania i w efekcie otrzymywał właściwy komplet w odpowiednik rozmiarze. „Jedną z zalet firmy MEWA jest posiadanie bezpośredniej osoby kontaktowej zajmującej się odzieżą a tym samym szybkie załatwienie sprawy”. Pełny serwis firmy MEWA jest bardzo niezawodny”, mówi zadowolony Ritzinger.

Obuwie ochronne o zgrabnym, sportowym wyglądzie

„Odzież zawodowa to usługa dla pracowników, poza tym ma ona aktywnie wspierać poczucie przynależności oraz związek z przedsiębiorstwem. „Akceptacja obuwia ochronnego jest nadzwyczaj wysoka, co z pewnością wynika z faktu, że wygląda ono jak zwyczajne obuwie sportowe, a oprócz ‘modnego wyglądu’ jest jeszcze bardzo wygodne”. Mocne obuwie z noskiem ochronnym jest u nas obowiązkowe na produkcji i zasadniczo zawsze dobrze je mieć”, Ritzinger znajduje potwierdzenie decyzji o wprowadzeniu odzieży zakładowej i ochronnej.

Czyściwa tekstylne do perfekcyjnego czyszczenia urządzeń

W dziale produkcji w styryjskim Kapfenberg dodatkowo wykorzystuje się czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku firmy MEWA do czyszczenia instalacji próżniowych, instalacji do powlekania i czyszczenia. Podczas powlekania narzędzi czyszczenie jest sprawą najważniejszą. Narzędzia nie mogą zawierać metalu, muszą być wolne od rdzy, wiórów, wosku, klejów, farby, lakieru itp. Tym samym czyszczenie stanowi istotny element w standardach jakości powłok firmy Oerlikon Balzers. Czyściwa wielokrotnego użytku to rozwiązanie najbardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ wchłonięte oleje i zanieczyszczenia są utylizowana w procesie prania w sposób przyjazny dla środowiska. „Cieszę się, że współpraca układa się tak dobrze od lat”, mówi inż. Christian Ritzinger. „Obsługa klienta firmy MEWA jest perfekcyjna."