Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Kundenreportage_Druckerei_Agensketterl_5.jpg

Reportaż o kliencie firmy MEWA

Czyściwo MEWATEX® - partner drukarni Agensketterl od 30 lat

W kwestii czystości drukarnia agensketterl stawia na czyściwa tekstylne firmy MEWA

 • 30 lat współpracy

  „Kontynujemy wspaniałą współpracę z firmą MEWA."

 • Obsługa klienta ukierunkowana na serwis

  Sprawna współpraca z działem obsługi klienta firmy MEWA

 • Odpowiedzialność za środowisko

  Czyściwa tekstylne są prane w ekologiczny sposób i nadają się do ponownego użytku

 • Wysoka jakość, najwyższa chłonność

  „Nasi pracownicy doceniają czyściwa tekstylne MEWATEX® i w 100% wolą je od alternatywnych czyściw z papieru.“

Informacje na temat przedsiębiorstwa:

Drukarnia agensketterl ma swoją siedzibę w Mauerbach i posiada jedno z najnowocześniejszych pomieszczeń drukarskich w Austrii. Około 85 kompetentnych pracowników obsługuje znanych klientów z branży reklamowej, przemysłu, handlu i kultury. W introligatorni możliwe jest również wykonanie wielu ostatnich prac związanych z wykończeniem wydruku. Wewnętrzne wydawnictwo oferuje mieszkańcom Mauerbach między innymi bajki, książki kucharskie oraz testy szkolne. Liczne wyróżnienia jak np. Golden Pixel Award 2010, nagroda za działania na rzecz ochrony środowiska Hubertus 2008 i Impactissimo za plakat o największej sile wyrazu 2006 stanowią potwierdzenie udanych produkcji drukarskich.

 

Niezwykłe znaczenie ochrony środowiska

Najlepsza jakość druku i zorientowana na usługi obsługa klienta to naczelna zasada w agensketterl. Odpowiedzialna postawa wobec środowiska to ważne zagadnienie. Oprócz certyfikatów PEFC i FSC zakład posiada również austriackie oznakowanie ekologiczne UZ24, które zaświadcza, że przetwarzany papier pochodzi z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że drukarnia docenia czyściwa tekstylne firmy MEWA, które są prane w ekologiczny sposób i nadają się do ponownego użytku.

Wieloletni klient czyściw tekstylnych firmy MEWA

Łącznie od ponad 30 lat w agensketterl do konserwacji maszyn używa się specjalnie dostosowanych do potrzeb drukarni czyściw tekstylnych firmy MEWA. „Gdy drukarnia agensketterl przejęła tą placówkę w 2005 r., wykorzystywano już czyściwa tekstylne firmy MEWA. Kontynuowaliśmy wspaniałą współpracę z firmą MEWA”, wyjaśnia Herbert Hajek, kierownik działu druku w drukarni agensketterl. „Nasi pracownicy doceniają czyściwa tekstylne MEWATEX® i w 100% wolą je od alternatywnych czyściw z papieru.“

Dobra współpraca z działem obsługi klienta

Czyściwa firmy MEWA są regularnie odbierane do prania, a dostarczane nam świeże czyściwa. Podczas sześciodniowego tygodnia pracy wykorzystuje się ponad 1000 sztuk. Oprócz wysokiej jakości, najwyższej chłonności firma MEWA regularnie przekonuje nas dobrą obsługą klienta. Zwłaszcza w codziennym dniu pracy drukarni często trzeba szybko działać. Może się zatem zdarzyć, że w umówionym terminie nie możemy przekazać przygotowanych do odbioru czyściw tekstylnych. Również w takich przypadkach firma MEWA wykazuje się bardzo dobrą umiejętnością współpracy, a współpraca między naszymi pracownikami a zespołem firmy MEWA przebiega bez zakłóceń“, cieszy się Hajek.