Stosowanie "ciasteczek"

W celu optymalizacji naszej oferty kierowanej do Państwa, stosujemy tzw. "ciasteczka" oraz różne aplikacje analizy sieciowej. Mogą Państwo oczywiście dokonać dezaktywacji "ciasteczek" poprzez odpowiednie ustawianie swej przeglądarki internetowej i nie wyrazić zgody na stosowanie przez nas aplikacji analizy sieciowej o której mowa w naszej deklaracji o ochronie danych. W celu doinformowania się o stosowaniu "ciasteczek" oraz aplikacji analizy sieciowej prosimy kliknąć na tutaj.

134942482.jpg

Opiekunowie dużych klientów

Indywidualny serwis i doradztwo dla naszych dużych klientów

Cały zespół osobiście dla Ciebie

  • Zawsze w pobliżu Ciebie

    Doradzamy osobiście i niezawodnie przez telefon lub na miejscu – w 13 krajach.

  • Zawsze niezawodnie

    Nasi przeszkoleni pracownicy dbają o know-how i na podstawie doświadczenia zawsze wyszukują najlepsze rozwiązania.

  • Zawsze dostępni

    Pytania, informacje, formularze serwisowe – na naszym portalu dla klientów myMEWA masz dostęp do naszych usług przez całą dobę.

Na niezawodnych usługach MEWA polega w całej Europie ponad 180 000 firm. Łącznie zaopatrujemy ponad 1 milion ludzi w odzież roboczą MEWA, a w obiegu jest ponad 1 miliard szmat do czyszczenia MEWA. U nas otrzymasz pełne zaopatrzenie we wszystkie potrzebne tekstylia robocze, i to z jednej ręki. Oprócz małych i średnich firm zaopatrujemy także wielu dużych klientów – i wykonujemy na naszych wysoko wydajnych liniach optymalną pielęgnację tekstyliów, następnie dostarczamy je niezawodnie i punktualnie.Indywidualne, partnerskie oraz długotrwałe relacje z klientami należą do podstawowych wartości MEWA. A jako duży klient korzystasz z odpowiednio dostosowanej opieki. Oznacza to na przykład, że Twoimi doradcami nie są ciągle zmieniające się osoby, ale Twój własny zespół doradców.Ten zespół jest do Twojej dyspozycji już przy wyborze pasującej do firmy odzieży roboczej. Od rozmiarówki i wyboru kolorów, przez przepisy w sprawie ochrony, bezpieczeństwa i higieny, aż po uzupełnienie o haftowane logo – masz zapewnione fachowe i kompetentne doradztwo.Zespół doradców ma przez cały czas wgląd w Twoje bieżące dostawy i może szybko i konkretnie reagować na Twoje życzenia i żądania. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców usług zarządzania tekstyliami, MEWA ma w każdym regionie stały zespół doradców klientów, który analizuje potrzeby klientów z uwzględnieniem regionalnych i lokalnych wymagań.Wspólnie z klientami zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązanie – w osobistej rozmowie na miejscu lub przez telefon. Dodatkowo, nasz portal dla klientów myMEWA do platforma, z której można korzystać przez całą dobę.