Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

 |

Certyfikowana jakość MEWA

Chcemy, by nasi klienci byli najlepsi

Kontrola oznacza bezpieczeństwo – zarządzanie jakością MEWA

  • Czyste rozwiązania dla środowiska

    Jesteśmy dumni z tego, że nasz system zarządzania tekstyliami od lat nieprzerwanie spełnia wymagania certyfikacji zgodnie z ISO 14001.

  • Bezpieczne rozwiązania dla pracowników

    Żar, płomienie, chemikalia, higiena – zapewniamy pracownikom certyfikowaną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami w miejscu pracy.

  • Korzystne rozwiązania dla Twojej firmy

    Zalety systemu wielorazowego użytku są widoczne bezpośrednio w Twoim bilansie środowiskowym.

Powierzając nam dbałość o swoją odzież roboczą, okazujesz nam zaufanie. Ufność, że będziemy starannie prać, pielęgnować i punktualnie dostarczać i odbierać Twoją odzież roboczą, odzież ochronną, higieniczną, serwisową, biznesową i tekstylia robocze. Ufasz nam, że nie pomylimy „twoich” spodni ze spodniami sąsiada z szafki obok i że osobiste rzeczy, które może zostawiłeś przez roztargnienie w kieszeniach, wrócą do Ciebie.

To zaufanie jest podstawą pomyślnych, wieloletnich relacji z klientem. Odniesiemy sukces tylko wtedy, gdy i Ty go odniesiesz. To zdanie odzwierciedla naszą filozofię i nie jest dla nas czysto teoretycznym stwierdzeniem. Dlatego „od zawsze” stawiamy na doskonałą jakość. Nie bez przyczyny nasze zarządzanie jakością jest wzorcem dla branży i jest certyfikowane zgodnie z ISO 9001.

Jako firma, która stawia na rzeczy wielokrotnego użytku, przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że już w 1997 jako pierwsza firma w branży otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat środowiskowy ISO 14001 i od tamtej pory utrzymaliśmy go do dziś bez przerwy. Na podstawie tej międzynarodowej normy zarządzania środowiskiem zobowiązaliśmy się, nie tylko przestrzegać obowiązujących przepisów, ale także wyznaczyć sobie i wdrażać wymierne cele w zakresie ochrony środowiska. Dotyczy to zarówno naszych procesów prania, jak i naszych produktów i usług.

Podejmujemy także odpowiedzialność w zakresie ochrony i jakości. Działania ochronnego w odniesieniu do ochrony pracy nie wolno zostawiać przypadkowi. Dlatego certyfikaty są ważnym kryterium, gdy chodzi o zdanie się na sprzęt ochrony osobistej. Nasza odzież ochronna jest sprawdzona na zgodność z obowiązującymi normami i przepisami. Nasza odzież higieniczna jest certyfikowana zgodnie z RABC i spełnia wymagania każdego systemu HACCP.

Certyfikat 9001 & Certyfikat 14001 + Cor 1

Mit der Kombination von Qualitäts-, Umwelt- und Energiemanagementsystemen schafft MEWA damit optimale Synergien und setzt auf ein modernes Integriertes Managementsystem, um auch neue Anforderungen effizient umsetzen zu können.

Verantwortung übernehmen wir auch, wenn es beim Thema Qualität um Schutz geht. Denn Schutzwirkung in Bezug auf Arbeitsschutz darf man nicht dem Zufall überlassen. Zertifizierungen sind deswegen ein wichtiges Kriterium, wenn es darum geht, sich auf die Persönliche Schutzausrüstung zu verlassen. Unsere Schutzkleidung ist nach gültigen Normen und Standards geprüft. Unsere Hygienekleidung ist nach RABC zertifiziert und fügt sich damit nahtlos in jedes HACCP-Konzept ein.

Zertifikat 9001 & Zertifikat 14001 + Cor 1

Zertifikat 50001

 
mieten-statt-kaufen_siegel_grau_171116.jpg