Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Skuteczna ochrona przed wiatrem i deszczem - odzież robocza do prac na zewnątrz

[Warszawa, kwiecień 2018 r.] Zima jest w tym roku stosunkowo łagodna, ale od czasu do czasu pokazuje swoje prawdziwe oblicze, a wtedy jest dużo śniegu i szaleją zamiecie. To trudny okres dla wszystkich, którzy muszą pracować na zewnątrz. W takim przypadku potrzebna jest odpowiednia odzież czyli profesjonalne rozwiązanie, które będzie ogrzewać i chronić organizm i zapewni ciału zdrowy klimat.Na „okres przejściowy“ między zimą i wiosną MEWA oferuje kurtki do prac wykonywanych na zewnątrz pomieszczeń, chroniące przed wiatrem i chłodem. Asortyment odzieży do wynajęcia obejmuje kurtki typu softshell, kurtki z polaru oraz kurtki zimowe. Kurtka zimowa zapewnia ciepło i ochronę w bardzo zimne dni. Jest ona wiatroszczelna, wodoszczelna i reguluje cyrkulację powietrza i wilgoci. W dni, kiedy nie ma deszczu i jest sucho, najlepszym rozwiązaniem dla pracowników jest kurtka polarowa: jest ona miękka w dotyku, ciepłą, lekka i może być zakładana również pod kurtkę zimową. Szczególnie wszechstronnym rodzajem odzieży jest kurtka typu softshell: nie przepuszcza zimna i wilgoci, a jest przy tym bardzo lekka, zapewniając tym samym wysoki komfort noszenia. Kurtki typu softshell dostępne są również w odpowiednich wersjach przeznaczonych dla kobiet.


Kurtki tego typu nadają się szczególnie dla pracowników, którzy często muszą wchodzić do pomieszczeń i ponownie wychodzić na zewnątrz, jak na przykład kurierzy czy kierowcy serwisu. Ale również przedstawiciele innych grup zawodowych z sektora przemysłowego czy rzemiosła, którzy często przebywają na zewnątrz, potrzebują odzieży wykonanej z oddychającego materiału, pozwalającej regulować cyrkulację powietrza i wilgoci.Kurtki zimowe mają wiele zalet

MEWA oferuje ciepłe kurtki z kolekcji Trendline oraz CombiStar – i to w różnych kolorach. Kurtki zimowe gwarantują ochronę przed zimnem dzięki pikowanej podszewce, praktycznemu kapturowi i kołnierzowi w formie stójki. Materiał, z którego wykonana jest kurtka, jest jednocześnie oddychający, wytrzymały i wygodny w noszeniu. Oczywiście utrzymuje również ciepło, dlatego też doskonale nadaje się do prac w niskich temperaturach. Kurtki zimowe zaopatrzone są przy tym w szereg kieszeni do przechowywania narzędzi czy też małych przedmiotów, takich jak klucze czy telefon komórkowy.


Wzmocnienia na łokciach, wykonane z materiału CORDURA®, zapewniają dodatkową ochronę podczas trudniejszych prac, a wszystkie suwaki – dzięki umieszczonym na nich wygodnym uchwytom – można rozsuwać, nie zdejmując przy tym rękawic. Pomimo, że kurtka nie jest elementem odzieży ostrzegawczej, to liczne paski odblaskowe zwiększają widoczność pracownika, mającego na sobie taką odzież o zmroku lub podczas złej pogody. Krój kurtki specjalnie ma charakter sportowy. Dzięki temu kurtka zimowa dobrze wygląda i może być łatwo łączona z innymi elementami odzieży roboczej, takimi jak np. spodnie robocze.Nie tylko ciepłe kurtki można wynająć

Wszystkie elementy odzieży przeznaczonej do noszenia na zewnątrz można wynająć. Dla firmy zamawiającej taką odzież stanowi to zaletę, bowiem zyskuje ona konsultację w zakresie tego, jaką odzież jest najlepiej zamówić przy uwzględnieniu jej potrzeb, a załoga wyposażana jest w odpowiednią odzież roboczą, która jest dostarczana, odbierana, prana i ponownie dostarczana w ustalonych z firmą terminach. Wynajmowanie odzieży do prac wykonywanych na zewnątrz opłaca się także małym firmom: oferta dostosowywana jest zawsze do potrzeb takiej firmy, a jeśli na przykład z przedsiębiorstwa odchodzi pracownik lub zatrudniany jest nowy, to w firmie MEWA można bez problemu dostosować dotychczasowe zamówienie do aktualnej sytuacji. To bardzo elastycznie rozwiązanie, ułatwiające kalkulację kosztów, co dla małych firm stanowi istotny aspekt ich działalności.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa