Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Nowoczesna, trwała i wygodna: MEWA PERFORMACE - odzież robocza firmy MEWA

Odzież robocza to podstawowe wyposażenie pracownika. Oprócz konkretnej funkcji ważny jest także komfort pracownika. Dlatego też musi być przede wszystkim dobrze dobrana dla danego pracownika. Nie powinna być za bardzo dopasowana, ale też nie może być zbyt luźna. Powinna być po prostu wygodna i spełniać wymagania związane z jej zastosowaniem. Warunki te spełnia odzież robocza PERFORMANCE firmy MEWA

[Warszawa, marzec 2017 r.] Linia odzieży roboczej PERFORMANCE jest przeznaczona do zastosowania w przemyśle oraz w rzemiośle. Mogą ją nosić technicy, mechanicy, elektrycy, stolarze itp. Dwukolorowe z reguły ubrania robocze PERFORMANCE są oferowane w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Obejmują one różnego rodzaju kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem, spodnie ogrodniczki oraz odzież do pracy w lecie.

Odzież PERFORMANCE charakteryzują wytrzymałe wzmocnienia ze specjalnego materiału Cordura, umieszczone w miejscach szczególnie narażonych na działanie czynników mechanicznych. W kieszeniach kolanowych spodni można umieścić specjalne ochraniacze kolan, co ułatwia prace, wykonywane bezpośrednio na podłożu (np. układanie płytek podłogowych czy parkietu), chroniąc tym samym pracownika.

Praktyczne dodatki

Wszystkie elementy odzieży wyposażone są w dużą ilość kieszeni, które pozwalają bezpiecznie nosić narzędzia i inne przedmioty wykorzystywane w pracy, jak np. calówkę czy telefon komórkowy. Ubrania wyposażone są we wszywane odblaskowe lamówki. Dzięki temu pracownicy są dobrze widoczni po zmroku, a także przy złej pogodzie. Dodatkowo ubrania robocze mogą być zaopatrzone na życzenie klienta w logo danej firmy. Ułatwia to identyfikację jej pracowników i zarazem tworzy jednolity image firmy.

Odzież oferowana przez firmę MEWA wynajmowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że pracownicy otrzymują wybraną odzież roboczą. Z reguły każdy pracownik ma kilka kompletów: tym samym dysponuje on na miejscu zawsze czystą odzieżą. Zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych terminach przez kierowcę firmy MEWA, który jednocześnie dostarcza czystą odzież. Brudna odzież jest prana przez firmę MEWA i w razie potrzeby także naprawiana. W ten sposób klient oszczędza czas i nakłady związane z utrzymaniem odzieży roboczej w dobrym stanie.

Film o odzieży roboczej Performance:

https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/2016/04/odziez-robocza-mewa-performance-wytrzymala-odziez-zawodowa-do-wynajecia/

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa