Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Mata olejowa MEWA Multitex® to optymalna ochrona stanowiska pracy

Wyciek niebezpiecznych cieczy w trakcie napraw maszyn stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego i często powoduje zabrudzenie stanowiska pracy. W skrajnych przypadkach może to być przyczyną nieszczęśliwych wypadków. Skutecznie chroni przed tym mata olejowa MEWA MULTITEX®.Mata olejowa podkładana pod naprawiane maszyny, urządzenia lub pojazdy, całkowicie zbiera skapujące ciecze, takie jak oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, smary itp. Są one wchłaniane z powierzchni maty i bezpiecznie gromadzone w jej rdzeniu, wykonanym ze specjalnej włókniny. Dzięki temu powierzchnia maty pozostaje zawsze sucha.Mata olejowa MEWA MULTITEX® ma wiele zalet i dzięki temu doskonale sprawdza się w warsztatach naprawczych i w przemyśle:- jest lekka,


- ma praktyczny format (60 x 90 cm),


- jest bardzo chłonna,


- nie jest odpadem.Pomimo niewielkich rozmiarów i małego ciężaru, mata jest w stanie wchłonąć do trzech litrów cieczy. Jest przy tym bardzo praktyczna w zastosowaniu, bowiem można nią zabezpieczyć również większe powierzchnie wokół naprawianych maszyn i pod nimi, układając maty jedna obok drugiej, co pozwala stworzyć dużą powierzchnię wchłaniającą płynne nieczystości.Użytkownik otrzymuje matę olejową MULTITEX® w ramach usługi pełnego serwisu firmy MEWA, tzn. w ustalonych w umowie odstępach czasowych brudne maty odbierane są od klienta, prane ekologicznie, a w razie potrzeby wymieniane na nowe, a następnie - już czyste - ponownie do-starczane są klientowi.Mata nie stanowi przy tym odpadu w rozumieniu Ustawy o odpadach, a usługa pełnego serwisu pozwala zredukować nakłady związane z odpadami i ich usuwaniem. Funkcjonowanie maty olejowej ilustruje film na kanale firmy MEWA na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=vv06hIf0OE0.

Bild Download

  • Mata olejowa MEWA MULTITEX® może być skutecznie wykorzystywana przy każdej naprawie.

    Mata olejowa MEWA MULTITEX® może być skutecznie wykorzystywana przy każdej naprawie.

  • Z kilku mat można utworzyć również większe powierzchnie po naprawianymi maszynami.

    Z kilku mat można utworzyć również większe powierzchnie po naprawianymi maszynami.

  • Mata olejowa MEWA MULTITEX® jest w stanie wchłonąć do trzech litrów cieczy.

    Mata olejowa MEWA MULTITEX® jest w stanie wchłonąć do trzech litrów cieczy.

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa