Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Już jest - nowy katalog „World Wide Work by MEWA“

[Warszawa, wrzesień 2016 r.] Od 1 września dostępny jest nowy katalog odzieży roboczej i artykułów bhp firmy MEWA. Katalog jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują wyposażenia niezbędnego do działania w środowisku pracy.

Wynająć – kupić – nosić

Chyba każdy z nas lubi być mile zaskakiwany. W nowym katalogu „World Wide Work by MEWA“ fantazja łączy się z rzeczywistością – zdjęcia, przypominające do złudzenia prawdziwe obrazy, ukazują środowisko pracy w świecie pełnym fantazji. Ilustracje do katalogu po-wstały we współpracy z zespołem grafików FreddArt. „Obrazy, które łączą ze sobą świat rzeczywisty i kreowany, symbolizują także związek z dwoma obszarami działania firmy MEWA - odzież roboczą oferowaną w systemie wynajmu, perfekcyjnie uzupełniania nasza oferta w za-kresie artykułów bhp, które można zakupić“, objaśnia koncepcję nowego katalogu Margharet Feldgiebel, dyrektor działu ds. artykułów bhp w firmie MEWA, „doradzamy zatem w możliwie najlepszy sposób naszym klientom w każdym zakresie i oferujemy im pełne wyposażenie.“ Na 367 stronach katalogu klienci znajdą wszystko, czego potrzebują: od wyposażenia ochronne-go, takiego jak rękawice, buty i odzież, poprzez kurtki z tkaniny softshell i akcesoria, aż po elementy ostrzegawcze.

Szybko znaleźć odpowiedni produkt

Jakie rękawice będą mi potrzebne do jakich czynności? Gdzie znajdę odpowiednie i bezpieczne obuwie dla moich mechaników? Czy do moich spodni roboczych mogę dopasować jakąś kurtkę z polaru? Odpowiedzi na te pytania dostarcza klientom katalog zawierający około 1800 różnorodnych produktów, które praktycznie można wykorzystać w każdym środowisku pracy. Poza tym tegoroczny katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“ zawiera kilka specjalnych działów, jak na przykład:

  • Inspirujące zestawy. Na wielu stronach katalogu klienci znajdą przykłady modnych kombinacji do wykorzystania w środowisku pracy, składających się z odzieży, obuwia, rękawic i różnych akcesoriów.
  • Ostrzeganie w centrum uwagi. Nowe kolekcje odzieży ostrzegawczej HiVis marki KORSAR®, jak też inne liczne artykuły ostrzegawcze – od odblasków na spodniach ogrodniczkach po specjalne czapki. Na 13 stronach znaleźć można wszystko, co jest niezbędne do pracy w dzień i w nocy, jak też przy ograniczonej widoczności.
  • Specjalne usługi, jak „zarządzanie butami“ czy „system wyszukiwania rękawic“. Wspieramy naszych klientów tam, gdzie potrzebują oni takiej pomocy: czy to odwiedzając ich na miejscu i doradzając w doborze butów roboczych, czy też oferując im skorzystanie z praktycznego systemu wyszukiwania rękawic. W oparciu o proste pytania system umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie danego modelu rękawic, odpowiedniego do zastosowania określonego przez klienta.
  • Specjalne zestawy. Na przykład dla spawaczy lub osób pracujących na zewnątrz w zimie przy ujemnych temperaturach - katalog zawiera praktyczne pakiety, które można zamówić, składające się z odzieży i wyposażenia dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klientów.
  • Modny wygląd, kompetentna telefoniczna lub bezpośrednia konsultacja, jak też wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy – to podstawowe cechy oferty, jaką zawiera katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“. Wszystkie artykuły dostarczane są w Niemczech w ciągu 24 godzin, a w krajach sąsiednich w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić przez stronę internetową firmy MEWA:

http://www.mewa.de/kontakt/katalogbestellung/

Twój kontakt

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa