Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Czystość wizytówką firmy – maty wejściowe MEWA

[Warszawa, luty 2016 r.]. Czyste wejście w dużym stopniu również ma wpływ na wizerunek danej firmy. Szczególnie ważne jest to w zimie, bowiem mokre i zabłocone buty, śnieg i błoto powodują zabrudzenia przy recepcji.

Jeśli dana firma chce zrobić dobre pierwsze wrażenie na swoich klientach, to nie może sobie pozwolić na to, by maty przy wejściu były brudne, zaniedbane, a do tego jeszcze śliskie. To samo dotyczy przejść z warsztatu do pomieszczeń biurowych, ponieważ tam posadzka także musi po-zostawać czysta. W przypadku mat firmy MEWA specjalnie opracowane włókna sprawiają, iż brud i wilgoć są zasysane, a maty mimo to pozostają czyste i zachowują estetyczny wygląd. Delikatne włókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym szorstkim rodzajem włókien sprawiają, iż maty te są niezwykle odporne na ścieranie.

Maty wielokrotnego użytku dużym ułatwieniem dla klienta

Maty firmy MEWA stanowią optymalne rozwiązanie tego typu problemów. Są one oferowane w systemie pełnej obsługi. W uzgodnieniu z klientem ustalane są terminy odbioru mat, które są następnie prane ekologicznie i ponownie dostarczane do klienta - punktualnie, niezawodnie i kompetentnie. Tym samym klient może być zawsze pewien, że ma czyste maty i nie musi się martwić o ich utrzymanie.
Maty wielokrotnego zastosowania

  • Są przyjazne dla użytkownika
  • Pozwalają zredukować koszty i
  • Są ekologiczne.

Maty wejściowe MEWA oferowane są w trzech rozmiarach (75 x 85 cm, 85 x 150 cm oraz 115 x 240 cm) i w trzech kolorach odpornych na działanie brudu: antracytowym, brązowym i niebieskim. Odcienie mat zawsze dobrze komponują się z najbardziej różnorodnymi stylami aranżacji, a same kolory odznaczają się dużą trwałością. Każda mata jest dokładnie sprawdzana, zanim zostanie ponownie odesłana do klienta, a w przypadku uchybień jakościowych jest wymieniana na nową.

Twój kontakt

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa