Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Szeroka paleta dodatkowych produktów MEWA dla różnych branż.

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, które w ramach tzw. pełnego serwisu wykorzystywane są w warsztatach samochodowych, drukarniach, w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Dla użytkowników czyściw MEWA ma także obszerną ofertę w zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Każdy, kto używa czyściw firmy MEWA, potrzebuje z reguły także rękawic, butów ochronnych oraz innych artykułów BHP. Dlatego też oferujemy naszym klientom jednocześnie artykuły ochronne, w które mogą oni wyposażyć swój personel, a tym samym sprawić, że wykonywana praca stanie się prostsza i bezpieczniejsza (http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/). Wyposażenie BHP to idealne uzupełnienie usług w zakresie tekstyliów przemysłowych firmy MEWA.
Szeroką paletę artykułów BHP oferujemy pod marką „World Wide Work by MEWA“. W formie katalogu lub jak kto woli w sklepie internetowym prezentujemy naszym klientom wyroby znanych i uznanych marek, przeznaczone dla każdego zawodu i branży. Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w buty ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów, takich jak np. Lee Cooper czy Label No Risk. Może również wybrać lekkie, sportowe modele firmy Ducati, nie mówiąc już o szerokim wyborze produktów marki Korsar.

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań - wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.
Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone są w trakcie wykonywania codziennej pracy. Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie.

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dla użytkownika jest w tym wypadku jedna zasadnicza korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko może on zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

Artykuły marki World Wide Work firmy MEWA można zamawiać na stronie:

http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/

Twój kontakt

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa