Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Czyściwa firmy MEWA efektywne i ekonomiczne w każdym zastosowaniu

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA wykorzystywane są od 1908 roku w różnych obszarach przemysłu i usług. Firma zaopatruje w czyściwa użytkowników w całej Europie, którymi są zakłady przemysłowe, drukarnie, warsztaty samochodowe i rzemieślnicze.
Czyściwa dostarczane są w ramach tzw. pełnej obsługi klienta, tzn. po zabrudzeniu odbierane są od klienta, następnie są one prane w nowoczesnych i ekologicznych urządzeniach pralniczych, poddawane kontroli jakości, ewentualnie wymieniane są na nowe w przypadku zniszczonych czyściw, a następnie ponownie dostarczane są klientowi już jako czyste czyściwa.

Jednoznaczne korzyści dla użytkownika korzystającego z czyściw firmy MEWA

Użytkownik, korzystając z inteligentnego systemu czyściw firmy MEWA, ma wiele korzyści:

  • Ma do wyboru czyściwa różnej jakości, zależnie od obszaru zastosowania;
  • W każdej chwili dysponuje niezbędną ilością czyściw, jaka jest mu potrzebna;
  • Otrzymuje zawsze czyste czyściwa najwyższej jakości, które są o wiele bardziej efektywne niż czyściwa z pociętych materiałów tekstylnych czy czyściwa z włókniny;
  • Nie musi zaprzątać sobie głowy dokumentacją wymaganą przez odpowiednie urzędy odpowiedzialne za ochronę środowiska. MEWA przejmuje od klienta wszelkie związane z tym zobowiązania, a także logistykę;
  • Może w sposób bezpieczny i niezawodny przechowywać i transportować czyściwa w opracowanym przez firmę MEWA specjalnym pojemniku SaCon®, spełniającym wszelkie wymagania regulaminu EKG ONZ.

Użytkownik otrzymuje zatem do dyspozycji wysokiej jakości czyściwa, które w praktycznym zastosowaniu łączą w sobie wszelkie niezbędne właściwości: dużą nasiąkliwość, wytrzymałość i trwałość. Czyściwo wykonane z bawełny jest w stanie zaabsorbować ciecz o masie dwuipółkrotnie większej niż wynosi jego własny ciężar, jest odporne na rozerwanie oraz może być prane do 50 razy i ponownie stosowane. Stanowi to jednocześnie poważny wkład w ochronę środowiska naturalnego, bowiem rocznie w zakładach firmy MEWA pranych jest 966 mln. sztuk czyściwa.
Czyściwa firmy MEWA od lat z powodzeniem wykorzystywane są w różnych branżach dzięki temu, że są uniwersalne, niezawodne i mogą być optymalnie dostosowane do każdego obszaru zastosowań. Wie o tym ponad 120 000 przedsiębiorstw, które na co dzień wykorzystują czyściwa firmy MEWA.

Twój kontakt

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa