Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy

Dzielenie się wiedzą chroni podwójnie

Odzież ochronna może uratować życie. Warunkiem tego jest, by była ona dostosowana do zagrożeń istniejących w miejscu użytkowania. Doradzamy w tym zakresie naszym klientom i dzielimy się naszą wiedzą. Z okazji Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia prezentujemy naszą aktualną kolekcję odzieży ochronnej DYNAMIC.

Nawet najlepsze ubranie ochronne nie pomoże, jeśli będzie wisieć w szafie. Aby odzież była chętnie noszona, musi być lekka i wygodna, a wzornictwo musi odpowiadać aktualnym trendom.
W przypadku kolekcji DYNAMIC opracowaliśmy odzież ochronną, która łączy w sobie wiele cech: poddaje się ruchom osoby noszącej dane ubranie i wygląda przy tym bardzo modnie, niemal jak normalna odzież, którą zwykle ubiera się do noszenia na zewnątrz. Dodatkowo posiada funkcjonalne detale, takie jak kieszenie i szlufki. Wyszywane na odzieży emblematy wskazują na zagrożenia, przed którymi chroni.
Ponieważ zagrożenia są tak różne jak rożne są stanowiska pracy, istnieje wiele różnych wersji odzieży:
• DYNAMIC ALLROUND - ochrona przed wysokimi temperaturami i płomieniami, ochrona przed działaniem łuku elektrycznego klasa ochrony 1, posiada właściwości antystatyczne,
• DYNAMIC ALLROUND ARC - ochrona przed wysokimi temperaturami płomieniami, ochrona przed działaniem łuku elektrycznego klasa ochrony 2, posiada właściwości antystatyczne,
• DYNAMIC ALLROUND CHEM - certyfikowana ochrona przed chemikaliami,
• DYNAMIC OUTDOOR - odzież odporna na warunki atmosferyczne dla osób pracujących na zewnątrz,
• DYNAMIC REFLECT - odzież ostrzegawcza o dużym stopniu widoczności,
• DYNAMIC ELEMENTS- do pracy w przemyśle chemicznym, galwanizerniach i w handlu chemikaliami.

Idziemy jeszcze dalej: pod koniec 2019 roku odzież MEWA DYNAMIC ELEMENTS dostępna będzie również w wersji "Plus" dla pracowników zatrudnionych przy produkcji tworzyw sztucznych, w petrochemiach i dla kierowców cystern. Mając certyfikat EN ISO 11612 odzież ta chroni dodatkowo przed wysoką temperaturą i płomieniami.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa