Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

MEWA36564.jpg

Faza testów zakończona pomyślnie

MEWA uruchomiła wysoce nowoczesny zakład w Weil im Schönbuch

Zawsze chętnie jesteśmy o krok do przodu, jeśli chodzi o serwis, technologię i ochronę środowiska. Teraz nasi klienci z regionu Stuttgartu korzystają z jednej z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych pralni tekstyliów w Europie. Dzięki innowacyjnej technologii nasz nowy zakład w Weil im Schönbuch w Badenii-Wirtembergii zapewnia czystość i jednocześnie oszczędza środowisko naturalne.

Na terenie byłego placu przeładunkowego, na powierzchni 10.000 m2 powstał całkowicie nowy zakład z najnowocześniejszymi automatycznymi systemami transportu i sortowania. Ponadto znajduje się tu budynek administracyjny, magazyn odzieży roboczej oraz szwalnia. co miesiąc pranych jest tutaj pół miliona zabrudzonych ubrań roboczych, w razie potrzeby są one również naprawiane i - już czyste - dostarczane są użytkownikom. Możemy wyprać 800 kg tekstyliów na godzinę.

Jednak technika to nie wszystko: aby uzyskać większą moc i wydajność, potrzebny jest oczywiście większa załoga. Nasi dyrektorzy zakładu w Weil, Hannes Steidinger oraz Andreas Wais, pozyskali 100 nowych pracowników (kobiet i mężczyzn), którzy po solidnym przeszkoleniu zatrudnieni są w zakładzie od wczesnej wiosny. Łącznie 165 osób dba o 5700 firm, które korzystają z usług naszego zakładu w Weil im Schönbuch.

„Tutaj wszyscy się dobrze znają“ – wywiad z Hannesem Steidingerem i Andreasem Waissem

Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa