Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Schutzkleidung

14.8. - Dzień Pracownika Energetyki

Odzież MEWA DYNAMIC - wygodna i bezpieczna

W tym zawodzie najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego też w trakcie projektowania odzieży dla elektryków i energetyków szczególną rolę odgrywa funkcja ochronna ubrań.

Dynamic Allround Arc oraz Dynamic Allround Extreme to dwa rodzaje odzieży przeznaczone do zastosowania w branży elektrycznej i energetycznej. Odzież Dynamic Allround Extreme chroni nie tylko przed działaniem łuku elektrycznego, ale także przed działaniem chemikaliów, a więc nadaje się również dla pracowników zakładów chemicznych. 

Odzież ta wgląda podobnie jak ubrania robocze dla osób pracujących w przemyśle czy w rzemiośle, ale pozwala na większą swobodę ruchów i zapewnia większy komfort noszenia, niż zwykła odzież ochronna. Poza tym posiada ona w szereg praktycznych detali, takich jak kieszonka na calówkę, szlufka na zaczepienie odpowiednich narzędzi, oraz szereg kieszeni na drobne przedmioty.

Odzież ochronna wykonana jest z materiału hamującego rozwój płomienia, a uzupełniona o kask z elementem ochraniającym twarz oraz o odpowiednie rękawice ochronne, pozwala na bezpieczne wykonywanie prac na urządzeniach będących pod napięciem.