Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Teamfoto_NLB_v2.jpg

MEWA nowym sponsorem klubu ULA Unihockey Langenthal Aarwangen

Partnerstwo łączy ideały

W obecnym sezonie rozgrywek MEWA jest nowym sponsorem klubu unihokeja ULA Unihockey Langenthal Aarwangen w Szwajcarii. Pakiet sponsorski obejmuje umieszczenie logo firmy na strojach zawodników oraz reklamę umieszczaną na bandach wokół boiska. Celem nowego partnerstwa jest wspieranie młodzieży i ukierunkowanie jej na osiąganie długotrwałych sukcesów we wszystkich działaniach.

ULA, jeden z największych klubów w Szwajcarskim Związku Unikohokeja, oferuje młodym ludziom zafascynowanym sportem wiele możliwości rozwoju, od lat promując dążenie do osiągania najlepszych wyników sportowych.

«MEWA, jako firma europejska, jest obecna w Szwajcarii od ponad 20 lat i dobre miejscowe relacje leżą nam bardzo na sercu», mówi George Lazar, kierujący firmą MEWA w Szwajcarii. «To partnerstwo łączy ideały: oprócz wspólnych wartości dzielimy także radość z uprawiania sportu i wspieranie młodych talentów.»
«Jest wiele powodów, które sprawiają, że to partnerstwo idealnie pasuje do takiej firmy rodzinnej, jaką jest MEWA, oraz do naszych zamierzeń na przyszłość», podsumowuje George Lazar, życząc klubowi ULA wielu fanów podczas rozgrywek u siebie i na wyjazdach oraz udanego sezonu i cieszy się na efektywną i długotrwałą współpracę.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa