Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

Poznaj naszą koncepcję zarządzania tekstyliami przeznaczoną dla rzemieślników

Profesjonalna odzież robocza dla rzemieślników od MEWA na Międzynarodowych Targach Rzemiosła

Jesteśmy na Międzynarodowych Targach Rzemiosła w Monachium – nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!


Profesjonalna odzież robocza dla rzemieślników od MEWA na Międzynarodowych Targach Rzemiosła
Międzynarodowe w Monachium to coroczne miejsce spotkań przedstawicieli rzemiosła. Tym razem my też tam będziemy. Będziemy prezentować naszą odzież roboczą przeznaczoną dla rzemieślników - MEWA Dynamic Construct, czyli nasz pomysł na tekstylia  do wynajęcia i nasz know-how w zakresie profesjonalnych ubrań roboczych.

Każdy, kto odwiedza targi, zwykle przychodzi z pytaniami. Jak stworzyć jednolity wygląd dla moich pracowników? Dlaczego korzystanie z oferty usługodawców w zakresie tekstyliów przemysłowych sprawia, że odzież robocza jest czystsza niż ta prana we własnej pralce? Jaka dodatkowa ochrona wymagana jest dla elektryków lub pracowników budowlanych? Jakie ubrania wolą młodzi, a jakie starsi pracownicy?

Ekspertów, którzy to wiedzą, spotkasz w dniach 13-17 marca w hali C2 na stoisku 532. Nasz zespół specjalistycznych doradców zna potrzeby zakładów rzemieślniczych i wymagania różnych branż. Chętnie udzielą porad w zakresie aspektów bezpieczeństwa, certyfikatów i oznaczeń na odzieży, a także wymagań odnośnie stylu i komfortu przy tworzeniu jednolitego image’u profesjonalnego rzemieślnika.

Odwiedź nas na Międzynarodowych Targach Rzemiosła (IHM) – czekamy na Ciebie!

 
Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa